Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Јуче сам се вратио у Србију и пробао нове мапе Navteq.Прво што сам запазио, убацили су петљу на Панчевачком мосту! Томтом је нема!
Иначе, користио сам ове мапе на путу од Санкт Петербурга до Хелсинкија. У Финској су уцртане све зграде и написани сви бројеви + 3D.
Тек сам на примеру Финске видео колико је моћна навигација.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Konačno uspješno instalisan 13.4.1 sa novim 2013.09 mapama.Cijelo vrijeme mi problem pravio fajl -version-.Kada sam ga izbrisao,profunknkcionisalo.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2012
Poruka
31
Imam sygic truck verziju s zadnjim navteq kartama, ali mi ne pokazuje speed camere iako sam u postavkama sve isčekirao. Da li neko koristi ovu verziju i da li su pokazuje kamere , ako ne koji je način da se naknadno ubace?
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Ima li neko rješenje za nedostatak kućnih brojeva?Instalisao sam sygic 13.4.1 sa navteq 2013.09 kartama skinutim preko sygic truck-a.Sve je perfektno ali su siromašni sa kućnim brojevima.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
iz tog razloga sam i rekao da navteq za Srbiju nije od velike koristi pa i ova najnovija. Ja sam sam u verziji 13.4.1 vratio TT mape iz sygic taxi i sada to radi sve ok. Jedino sto bi bilo dobro ako bi ove mape primile poi od navteqa ali izgleda da to bas ne stima.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
U navteqovim mapama nema kućnih brojeva? Pa ja nađoh za moje selo kućne brojeve i sve ulice, čudno mi da za gradove nema. Toga na tom tom mapama kod mene nije bilo. Ono više mi se svidjaju tom tom mape al mi se nekako činilo da navteqove mape sa kućnim brojevima stoje bolje od Tom tomovih
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Navteq mape su odične za EU, kućni brojevi su uključeni. Balkan oskudjeva sa tim. Imao sam na symbian telefonu instalisan garmin sa navteq mapama za evropu a za balkan (HR,SR,CG i MK) kombinovao karte proizvođaca iz SR i HR.Sve je odlično funkcionisalo sa ove tri kombinacije karata. Zato sam prethno pitao da li je takvo nešto izvodljivo i na androidu?
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Pogledaj par stranica unazad, i ja sam tražio isto - neko je napisao šta treba da se uradi tj koji fajlovi da se prekopiraju sa navteqovih mapa da bi se dobile njihove poi tačke u tom tom mapama. Nisam to isprobao pošto mi je crk'o gps na telefonu u međuvremenu.
 
Natrag
Top