Sygic Navigacija

Šteta probao sam ne radi sa navteqovim mapama a TA su kod mene za Hr katastrofa nema kompletnih sela a kamo li ulica i brojev ostalo je OK
Шта, и ТА мапе 06.2013. нису добре?
Чудно ми је јер су Србију коначно урадили. Ок, није то оно право али... Рачунам да су Хрватску урадили боље. Лично, и мени је Navteq бољи (бар што се тиче Београда).
 
Ma vidi ja znam da si ti za mene pravi što se tiče navigacija i puno si mi pomogao oko puno navigacija ali ovo ti stvarno kažem to je nevjerojatno mape za hr TA katastrofa ,nema sela koja imami par tisuća stanovnikaiti a kamo li ulica i brojevi i zato još kiristim navteq 2012.09. i super radi tako je i na Mireu isto TA nikakva a lokalne mape super,nema veze valjda će jednom to uskladiti i sve napraviti kako treba,veliki pozdrav.
 
Vec pogledao i procitao sve to od prve do poslednje strane. Ovaj 13.1.4 lepo mi radi na telefonu ali ovakav kakav je, bez neke bolje mape za Srbiju, izgleda da je, po mom skromnom misljenju, potpuno suvisan pored prima ili tomtoma. Ponadao sam se da je mozda neko provalio neku bolju mapu pa rekoh da pitam kad sam vec ovde.....u svakom slucaju hvala!
 
Vec pogledao i procitao sve to od prve do poslednje strane. Ovaj 13.1.4 lepo mi radi na telefonu ali ovakav kakav je, bez neke bolje mape za Srbiju, izgleda da je, po mom skromnom misljenju, potpuno suvisan pored prima ili tomtoma. Ponadao sam se da je mozda neko provalio neku bolju mapu pa rekoh da pitam kad sam vec ovde.....u svakom slucaju hvala!
Џаба читаш ако не видиш?
Постављене су карте Србије и navteq и tomtom. И, како сад пишеш да је навигација сувишна поред tomtoma ако користи исте мапе?
Да си пажљиво читао видео би и која је последња верзија Sygica и савете како да се "измиксује" tomtom мапа са navteq-овом и да буде добра.
 
u pravu si...evo, instalirao sam i sve je kako valja. svaka cast!

11359530824_bd7cd16fdc_z.jpg


11359444855_38316741d6_z.jpg


11359443705_4bcfb2b223_z.jpg


11359442585_16a604bdb9_z.jpg


11359440825_4250fdb5df_z.jpg
 
Imam jedan problem, instalitao sam pre nedelju dana neku verziju sygic sa bliskog istoka gde je bio i kljuc za mape sa tog podrucija, tako da sada kada god probam da instaliram ovu verziju ovde salje me da kupim aplikaciju nemam opciju probe od 7 dana gde bih mogao da skinem i mape, a i pokazuje mi da imam i licencu za mape sa bliskog istoka iako sam deinstalirao staru aplikaciju i pobrisao sve fajlove. Probao sam cak sa promenom email ali nista ne pomaže. Ima li neko neko resenje
 
Обриши све, инсталирај Sygic са овог форума и скини мапе tomtom 06.2013.
Пар страна назад имаш постављен downloader за tomtom мапе за цео свет.
 
Ceo dan se cimam sa ubacivanjem na tel, ali uspeo sam nekako nesto. Po malo od svega sam nabacio, pa sad radi nekako, valjda ok.
U svakom slucaju hvala na strpljenju i puno pomoci.
Imam samo jedno pitanje, ubacio sam onu taxi mapu pa me interesuje da li ja nesto nisam dobro uradio ili nema 3d prikaza objekata u NS?
Hvala jos jednom i srdacan pozdrav!!!
 
Natrag
Top