Sygic Navigacija

Imam htc hd2 i radi na 4.1.2 softveru instalirao sam i sve radi lepo po vasim upustvima i hvala vam...ali imam problem sa rotacijom,kad postavim tel horizontalno on jednostavno izadje iz navigacije...instalirao sam program iz postova za rotaciju,tj pokusao sam...ali izgleda da je to isto Sygic.apk file
Moze pomoc?

Udji u opcije navigacije, podesavanja hardvera pa iskljuci "poboljsajte navodjenje uz pomoc kompasa", onda se vise nece vrteti i radice normalno.
 
Instalirao Sygic veceras i super mi izgleda sve to!Mape rade,sve je ful...Skinuo sam sve ono sto je zx16 spakovao u jedan folder,ubacio na sd telefona i pokrenuo .apk!Proradilo iz prve,imam wyteq x850 i unutra primo,ali mi Sygic izgleda lepse...Videcemo...Hvala svima koji se trude da objasne i pomognu nama neznalicama..... wacko2
 
Imam problem sa zvukom. Kad je uključena navigacija i zazvoni mi telefon s[ATTENTION][/ATTENTION]ve krči i šušti kad se javim i posle toga glas na navigaciji bude utisan. S3 galaxy. Da li se desava nekom?
 
Надам се да не скидате ову верзију пошто сам поставио новије. До душе, нисам очекивао да ће тако често мењати верзије па је направљен хаос са верзијама. Замолићу модератора да све сместимо у једну тему Sygic-Android.
 
Natrag
Top