Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Evo dobio si odgovor i prema tome zamolio bi te da vise ne pises nebuloze ovde. Lepo si rekao:"patched". Znaci nije krekovana verzija,vec patched,sta to znaci/ Jel ti znas sta znaci "patched" ili treba da ti pojasnim? Znaci ja sad ovde mogu da postavim aplikaciju i da napisem "final patched".Da bi ti olaksao,jer je ocigledno da si neupucen,skini aplikaciju 'Lucky patcher"najnoviju verziju i mozes manualno ili automatski da patchujes 99% aplikacija. Tako i ja skinem Sygic beta trial verziju,patchujem je i vise nije trial.
Dosta smo vise diskutovali o tome ovde,dao sam ti link,pa se lepo prvo dobro informisi pre nego sto napises nesto ovde. Kad bude bila zaista finalna(zavrsna)verzija,pustice je na Android marketu i to je to.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
@dilerik:
MISTERBG ти је дао више него опширан одговор па нема потребе да се на ову тему више пише и "препуцава"!
Ако не прихваташ његово образложење, онда прихвати оно иза чега званично стоји Sygic, а то је верзија 14.3.4. коју су објавили тек пре два дана и она је званична све док се не појави на маркету друга! Значи, на маркету а не на форумима!
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Evo dobio si odgovor i prema tome zamolio bi te da vise ne pises nebuloze ovde. Lepo si rekao:"patched". Znaci nije krekovana verzija,vec patched,sta to znaci/ Jel ti znas sta znaci "patched" ili treba da ti pojasnim? Znaci ja sad ovde mogu da postavim aplikaciju i da napisem "final patched".Da bi ti olaksao,jer je ocigledno da si neupucen,skini aplikaciju 'Lucky patcher"najnoviju verziju i mozes manualno ili automatski da patchujes 99% aplikacija. Tako i ja skinem Sygic beta trial verziju,patchujem je i vise nije trial.
Dosta smo vise diskutovali o tome ovde,dao sam ti link,pa se lepo prvo dobro informisi pre nego sto napises nesto ovde. Kad bude bila zaista finalna(zavrsna)verzija,pustice je na Android marketu i to je to.
ovo je beta verzija
ANDROID Sygic 14.5.5 beta

što se tiče finalne verzije sygica,mislim da ćemo i to ubrzo dočekati
ta finalna verzija će biti kada propadne ova firma
sa ovakvom neozbiljnošću i štancanjem nekakvih milion verzija teško da će opstati
čitava polemika je ispala jer je učesnik na forumu upitao je li full ili beta
ja im te naslove nisam sam postavljao ,već sam vidio šta piše i tako prenio na forum
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
@dilerik:
MISTERBG ти је дао више него опширан одговор па нема потребе да се на ову тему више пише и "препуцава"!
Ако не прихваташ његово образложење, онда прихвати оно иза чега званично стоји Sygic, а то је верзија 14.3.4. коју су објавили тек пре два дана и она је званична све док се не појави на маркету друга! Значи, на маркету а не на форумима!
pitanje koje je vladimir20 postavio je glasilo:da li je ovo full ili beta
nigdje nisam pročitao da piše:da li ova verzija stoji na zvaničnom sajtu od sygica
tad bi moj odgovor glasio:ne stoji
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Не знам шта желиш да постигнеш овим писањем?
Фул је она коју Sygic званично објави!!!
Шта је ту толико нејасно да је потребно туце постова објашњавања које опет не желиш да прихватиш из само теби знаних разлога?
Одбаци сујету, прихвати чињенице!?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
1.6.0 je trebala da bude finalna. Postavljena i sklonjena odmah. Najavljena je i njihovom forumu. Onda su se ucutali i podhitno objavili "silovanu" 14.3.4 verziju da se ne bi vise sramotili. Ovo vam pisem iz prve ruke. Tako da je sve beta osim 14.3.4. Vidite i sami u kakvu su se sramotu uvalili. Tri meseca im ne uspeva da naprave novu verziju a na serverima im stoje placene karte koje cekaju. I kad objave novu verziju nece biti stabilna i imace "brdo" bagova. Beta je katastrofa... Ne znam gde bi mi stalo kad bih vam opsivao.
Covek vozi kola 150 na sat a na ekranu cifra da ide 0km na sat,... itd ..... aplikacija im ajos nije sposobna da cita LANG fajlove a kamoli...
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
9
Citam na Google Play, nema ko se ne zali na Sygic zadnju verziju. Mada meni ni prijasnje nisu Bog zna sta. Mislim da iGO nema adekvatnu alternativu dok se ne pojavi onaj Nokai Here projekat pa da vidimo valja l' cemu :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Citam na Google Play, nema ko se ne zali na Sygic zadnju verziju. Mada meni ni prijasnje nisu Bog zna sta. Mislim da iGO nema adekvatnu alternativu dok se ne pojavi onaj Nokai Here projekat pa da vidimo valja l' cemu :)
Прелистао сам 5-6 страна са коментарима и не видим то што ти наводиш?!
Шта си ти гледао?

sygic.png
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
9
Pa kako ces vidjeti, kad ti samo nase komentare prikazuje. Prebaci Google Play malo na nesrpsko podrucje, svaki drugi post po jedna zvjezdica i blaćenje :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Pa kako ces vidjeti, kad ti samo nase komentare prikazuje. Prebaci Google Play malo na nesrpsko podrucje, svaki drugi post po jedna zvjezdica i blaćenje :D
Хоћеш да кажеш да су у Србији све ретарди па не знају шта је навигација?
У свакој ћеш наћи неку замерку. Генерално, ово је сасвим ок навигација а о укусима је беспредметно причати!
Узгред, од три поста које имаш, сва три су ти критике?
Ајде нешто корисно за форум?!
 
Natrag
Top