Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Isprobao sam danas TT mape, i kao sto rece MISTERBG, tada pokazuje ogranicenje brzine kako treba. Sto se tice ostalih stvari, ja nisam primetio neku razliku u odnosu na Navteq mape, pa cu ostati pri ovim drugim.
 
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruka
28
Ubacio sam custom POI sa sajta poiplaza. I aplikacija mi se posle nekoliko sekundi sama ugasi. ("Nazalost sygic je stao sa radom")
Da li ima kakvo resenje da mi se ne gasi aplikacija a da mi pritom ostanu custom POI jer mi mnogo odgovaraju a bez njih mi radi stabilno.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Bas cudno, ja uvek tamo skidam poi i nikad problem. Bas sam i ja skidao sinoc tamo, al jos nisam ubacio u telefon. Verovatno cu sutra pa cu javiti dal meni radi.
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
59
Mislim da si ih previše stavio i da aplikacija/telefon ne može da ih obradi i da se gasi. I meni se isto dešava ali nisam stigao do tih zvejzdica. Onda sam ostavio samo POI Srbiju i radi bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
1. Fali karta na kojoj treba da stoji POI.
2. Zvezdice znace da si i ikonice stavio u folder Import a tamo im nije mesto....
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
U Import folder idu i .upi i .bmp fajlovi, znaci i podaci i ikonice, sve zajedno, ako hoces da ti se vide na mapi. Tako je oduvek na Sygic-u, uostalom, tako pise i na njihovom sajtu:

http://www.sygic.com/en/poi

citiram:

Import POIs on Android smartphones
  1. Copy .upi/.rupi and .bmp files directly into Sygic/maps/import. Do not copy folders.
  2. Launch Sygic GPS navigation.
  3. A wizard for import of custom POI will open after launch
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
140708, ubacio sam 24 kategorije POI, sve skinute sa poiplaza i navigacija radi najnormalnije, nema nikakvih problema. Verovatno je kod tebe problem, kao sto rece Nidzo80, to sto ubacio previse njih. A mozda je samo problem sto si previse njih od jednom pokusao. Probaj opet ali ovog puta po 30-40 komada, pa vidi dokle ces da stignes.
 
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruka
28
Uradio sam hard reset telefona, i nanovo instalirao Sygic i ubacio po 20 POI iz par puta, isto mi se javljaju zvezdice ali barem sada mi se ne gasi aplikacija posle par sekundi kao sto je pre bio slucaj.
 
Natrag
Top