Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic PC maps DOWNLOADER - [TomTom 2016.12]

TomTom 2016.12
TomTom 2016.12 v9maps(Sygic 14.3.4. Car and Sygic Taxi)
HERE 2016.09
OpenStreetMap 2015.10


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic 17.0.0

3fdee9228009.png


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data
-
Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - xxxx/Res/voices - rute u - xxxx/Res/itinerary itd.
- Instalisite apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic 17.0.1

3fdee9228009.png


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data
-
Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\/itinerary itd.
- Instalisite apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Drugari jel moze pomoc? Prilikom koriscenja sygic navigacije, izbacio mi je da ne mogu vise da koristim navigaciju, i pise trial ili product code. Idem na trial, ali mi stalno trazi mape da skinem, ja skinem samo za Srbiju da me pusti da udjem, i opet zeza. deinstalirao i ponovo instalirao, i opet isto. u pitanju je Sygic truck 13.6.5. Kako da nadjem taj code, ili da promenim neka podesavanja da proradi? Da ne bude zabune, citao sam od 240 strane, kako je mnogima zabagovao zbog licence Sygic, pa sm mislio ako je neko nasao adekvatno resenje, sve sam probao, ali ne radi kod mene, i taj .lic fajl nisam nasao kod mene. Pokusao sam da instaliram i novu 17.0.1. verziju, ali mi trazi da skinem mape za offline, a ja ih vec imam stare identicne here 2016.09. pa ih nisam skidao, samo sam skinuo Srbiju da bi skinuo sa novog linka iznad i content.info i ubacio u maps, i iskopirao folder com.sygic.aura u Android/data ali bezuspesno...Jel ima neko resenje za novu verziju?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Sad sam pokusao i sa starijim verzijama koje imam na kompu, kompletne, ali mi trazi opet activation code, a kada idem na start trial, opet trazi kod, nesto je povuklo od interneta kako je rekao kolega u predhodnom postu, da li zna neko koji je to fajl?
 
Natrag
Top