Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
U toku je akcija 50% off za ovu aplikaciju sa eu mapama .. nikad jeftinija navigacija.. za samo 24€
Ја сам је у мају платио 19.90 еура, Европа + Русија.
Што је најважније, лиценца је трајна и важи за три телефона. Ја сам већ неколико пута брисао и инсталирао и сваки пут уредно прихвати регистрацију. Ако покушам и четврту регистрацију на неки телефон, поништава прву и тако у круг.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
3
Strava.. stvarno vredi kupiti i podrzati development.. navigacija bar kod mene na galaxy alpha tako dobro i fluidno radi i izgleda da je to perfekcija za razliku od igo koji koci secka rusi se.. fuj

Jedino jos na sygic ta mape da budu bolje za manje gradove i cista desetka.. verovatno ce i to biti u sledecim update-ima
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Ја сам је у мају платио 19.90 еура, Европа + Русија.
Што је најважније, лиценца је трајна и важи за три телефона. Ја сам већ неколико пута брисао и инсталирао и сваки пут уредно прихвати регистрацију. Ако покушам и четврту регистрацију на неки телефон, поништава прву и тако у круг.

Sacuvaj licencu i content.info na HDD i kad instaliras ponovo onda ih vratis. Trebalo bi da moze tako. Jer kad instaliras ponovo (sa WiFi) i dobijes licencu oni beleze broj preuzimanja sa servera. Licenca se "vezuje" za ID uredjaja.
Ovo sam napisao u situaciji kad instaliras na 4 uredjaju, onda prvi ne sme da ide na internet vec njemu vratis sacuvanu licencu.

Nisam znao da ide na tri uredjaja sto je izvsno i pohvalno. Nadogradnja mapa je 3 godine. Za te pa i malo vece pare je dobra kupovina.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Нисам ту опцију пробао али мислим да је логична.
Частио сам једног друга лиценцираном навигацијом а ове две задржавам за себе.
Да не дужим, пробаћу твој предлог.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
У самој навигацији имаш опцију куповине!
 
Učlanjen(a)
24.07.2011
Poruka
4
Izvinjavam se, ako je već bilo ovog pitanja.
Kada skinem, i odradim sve kako piše u prvom postu, raspakujem, redom pokrećem apk fajlove, napišem putanju sygic foldera, izaberem NQ mape, pokrene mi se navigacija, i umesto da već imam mape koje su u sygic folderu, on me pita za region, ponudu mi države i traži od mene da skidam mape, i ako skinem jednu, nebitno koju, kada mi se deinitivno pokrene aplikacija, na karti mi piše da nemam ni kartu srbije, ni bosne, ni makedonije... (svih onih čije mape postoje u folderu). Gde grešim?
Naravno, u pitanju je verzija iz prvog posta.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
@papazirijanci
Sta ce ti Sygic utility. Ako si prevoznik onda ima smisla... ovako...

@zx16
Ne popujem ali prvi post koji je osnova i sa koga se uzimaju linkovi fajlova i linkovi u postu, je pola zauzet sa Sygic utility...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Када се појавио Sygic utility, многи нису успели да га покрену па сам се потрудио да што боље објасним.
Да, сада има проблема по покретању NQ мапа. При свакој конекцији са нетом навигација измени content.info и тражи скидање мапа?
Не знам, можда да обришем цео тај део?
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Meni sygic utility radi perfektno,kad ga pokrenem i ukljucim da mi pokrene NQ mape,pokrece normalno,ne trazi skidanje mapa ili slicno. Problem je bio samo u content.info fajlu
Mada,on dobro radi par dana,pa posle iz ko zna kog razloga je isto sranje,ponovo trazi konekciju
 
Natrag
Top