Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
postoji greska pri downloaad HERE(Truck) mapa za Srbiju i okolinu i to u .hnr file za sve zemlje a drugo sta to znaci "Downloader exrakuje content.info file" ne vidim ga u mapama. Ako su ovo Truck mape da li se one koriste takve kakve su i za automobile ili se mora promeniti u nekom setovanju ili u content.info.
content info https://www.sendspace.com/file/qzy2mt ubaci u folder Maps i to je to
ako želiš da imaš blackbox(za novije verzije) moraš dodati slijedeće u con.info:

[PRODUCT: Blackbox]
module=blackbox
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
postoji greska pri downloaad HERE(Truck) mapa za Srbiju i okolinu i to u .hnr file za sve zemlje a drugo sta to znaci "Downloader exrakuje content.info file" ne vidim ga u mapama. Ako su ovo Truck mape da li se one koriste takve kakve su i za automobile ili se mora promeniti u nekom setovanju ili u content.info.
Убијаш брате?!
Не знам шта теби није јасно а свим осталим је јасно?
Прелистај све постове и видећеш да си први који није у стању да скине постављене мапе и инсталира их у навигацију?!
Не знам шта те буни?!
Скини мапе које желиш, смести их у фолдер за мапе у оквиру фолдера Sygic и вози!
То што су мапе navteq (here) truck, то је само зато што их Sygic објављује у оквиру навигације за камионе и апсолутно никакве друге везе немају ни са камионима ни са авионима.
Не мудруј него убаци мапе и пробај!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
postoji greska pri downloaad HERE(Truck) mapa za Srbiju i okolinu i to u .hnr file za sve zemlje a drugo sta to znaci "Downloader exrakuje content.info file" ne vidim ga u mapama. Ako su ovo Truck mape da li se one koriste takve kakve su i za automobile ili se mora promeniti u nekom setovanju ili u content.info.

Gresku si slabo opisao. Ovaj downloader se razlikuje od drugog po tome sto na server pristupa njihovim folderima a ne fajlu.
Da me razume svet. Kod karti nekad kasne *.cam fajlovi. Onog trenutka kad ih stave na server mogu da se pruzmu fajlovi. Znaci ne mora da se "upisuje" u Sygic PC maps DOWNLOADER i da se objavi nova verzija pod "nekim datumom". Kad su karte 2014.06 postavljene nije bilo mape INDIJE. Istom aplikacijom mozete downloadovati Indiju. Malo sam zamrsio... :)
I da napisem da je danas Sygic server bio u blokadi 6 sati...

content.info fajl se ekstrakuje u folder u kom je Sygic PC maps DOWNLOADER . Njemu i nije mesto medju kartama. Cudo nevidjeno da nisi primetio... probaj ponovo.
Ne postoje Truck mape, nigde ni u drugim navigacijama, vec se aplikacija zove Truck i preracunava rutu tako sto izbegava puteve (ulice) sa zabranom kretanja kamiona i to sva mudrost. Nigde ne pise truck, sve su ovo mape "spremljene" za aplikaciju GPS Navigation & Maps Sygic

PS: Izasla beta 14.6.4 sa ispravljenim srpskim jezikom ali ne moze da se pokrene :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Убијаш брате?!
Не знам шта теби није јасно а свим осталим је јасно?
Прелистај све постове и видећеш да си први који није у стању да скине постављене мапе и инсталира их у навигацију?!
Не знам шта те буни?!
Скини мапе које желиш, смести их у фолдер за мапе у оквиру фолдера Sygic и вози!
То што су мапе navteq (here) truck, то је само зато што их Sygic објављује у оквиру навигације за камионе и апсолутно никакве друге везе немају ни са камионима ни са авионима.
Не мудруј него убаци мапе и пробај!

vidis, da dileric dade link za content.info a braonpas, covek lepo objasni zasto se te greske pri download pojavljuju a to sto Navteq svoje mape stavlja pod Truck i to sto nema veza ni sa rutiranjem je genijalno ko tvoj odgovor na moj post. Ko je rekao da ne mogu da skinem mape, to nisam napisao. Stavi covece naocari pa citaj. Cime te to ubi (ubijas brate) jeli sa jednim postom sa molbom sa objasnjenje. P.S Sygig koristim jos od GPS Taxi Navigation 13.2.2 i nemoj da mi solis pamet i da se pravis prepametan.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Nije dobro da se prepire bez veze ovo je jako odličan forum i ljudi se stvarno trude i muče da bi nam dali sve na gotovo pa zbog toga bolje mir i čitajmo bolje i ne ljutimo se.
 
Učlanjen(a)
02.05.2013
Poruka
11
Jel moze neko pojasnjenje oko Lucky Patchera.Sve sam uradio kako pise u postu ali nece da pokrene aplikaciju bez povezivanja na net.Imam Lucky ali gde sta da uradim.
 
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruka
19
Pozdrav svima, može li se smanjiti rezolucija videa u Black box-u. Preveliki su fajlovi, podešeno je na hd rezoluciju. Npr 15 sec videa je oko 4 Mb. Generalno nije problem što se tiče memorijske kartice i za višesatnu vožnju...
Reč je o verziji 14.6.2
 
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruka
28
Da li moze na Sygic 14.6 da se vrati izgled ikonica kao sa verzije 14.3
Jer su mi na ovu novu verziju ikonice dosta male i neuocljive.
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
32
Hvala vam ljudi sto ste se potrudili da nam objasnite, sto kacite linkove, itd. Ja sam odradio sve sto pise na prvoj strani, samo nisam video ovo za wi-fi, bio mi je ukljucen kad sam pokrenuo, i kad sam otvorio Sygic Store pisalo je da je trial, istice 14.10. Pretpostavljam da ce ga blokirati tada, iako vise necu ukljucivati wi-fi dok je Sygic otvoren, a mozda i nece, mrzi me da radim sve ispocetka :D Inace je mnogo dobra aplikacija, za moje poznavanje grada/drzave cak i neophodna :D
 
Natrag
Top