Sveto Trojstvo

Ljudi ne znaju da Bog postoji. Smatraju da je evolucija istina. Nemaju nadu u večni život. Žive samo za ovaj život. "Uživaju u životu" jer "samo se jednom živi".

Ne smatraju da je greh kršenje Božjeg zakona. Jer Boga nema!

Njima ništa ne znači pitanje subote i nedelje, jer Boga ne znaju.

I kada Sotona nametne svim državama nedeljni zakon, ljudi neće videti problem u tome.

Hrišćani će to podržati (ne samo katolici, već i pravoslavni i protestanti).

Svi će smatrati da je to dobar način da se suzbije nemoral koji je u porastu.

Dakle, biće donesen zakon da se nedelja (prvi dan po Svetom pismu) posveti porodici a ne zabavama, kupovini...

Svi narodi će prihvatiti nedeljni zakon.

A uskoro nakon toga će doći i katastrofe i znate ko će biti optužen da donosi nesreću na svet?

Hrišćani koji poštuju sve Božje zapovesti uključujući i IV Božju zapovest.

Tada će svi narodi omrznuti na prave Isusove sledbenike...

Mat 24:9 Tada će vas predati na muke, i pobiće vas, i svi će narodi omrznuti na vas imena mog radi.
Mat 24:10 I tada će se mnogi sablazniti, i drug druga izdaće, i omrznuće drug na druga.

(i Vi ćete biti konačno zadovoljni da vidite progon mrskih Vam subotara.

To je Vaših pet minuta likovanja. Uživajte dok traje)

Ali istovremeno će se ispuniti trube iz Otkrivenja. I dolazi kraj. 7 zala. I Hristov dolazak.

Žao mi je samo što Vi ne učestvujete u propovedanju trostruke anđeoske vesti sa Božjim narodom. Već ratujete protiv njih.

Videli ste već ko ratuje protiv potomaka žene koja drži zapovesti Božje.

Vi ste se predali tom tiraninu da Vas upotrebljava u ovom poganom poslu odvraćanja ljudi od poslušnosti svome Tvorcu.
 
Poslednja izmena:
.

(i Vi ćete biti konačno zadovoljni da vidite progon mrskih Vam subotara.

To je Vaših pet minuta likovanja. Uživajte dok traje)
.
Kako Hriscanin moze mrzeti drugog Hriscanina? Ko je rekao da ste vi nama mrski?
Jesi svestan ti sta pises?

Nasa borba nije protiv brace nam Hriscana vec protiv satanista. A ti ako si predan i iskren Hristov sledbenik, premda verujes drugacije moj si brat.
 
Ne nema mržnje između religija.

I prema suboti nema animoziteta među narodima.

Čije je to maslo? Sotone! I svih njegovih sledbenika.
 
Ima mrznje i to u velikom procentu prema svemu sto nije tradicionalna opredeljenost.

Mire ne sigurno, ali drugi i te kako, i ne samo u okvirima foruma, ljudi koji su spremni i da ubiju iz tih razloga.

Hriscanin revnuje za istinu, ali iz ljubavi i zalaganja za spasenje drugih.
 
Postovanje brate Tripo,

Pazljivo sam provcitao navede EGE koje si prilozio i ne vidima da se oni suprotstavljaju onome sto sam ranije naveo.

WGW jasno kaze da je Sveti Duh Licnost i da je Trevce Lice Bozanstva. Dakle, upravo ono sto i Biblija svedoci.

Imas li cim ovo da demantujes?

Laodikeja, dobro si naveo tekst koji si ponovio nekoliko puta, medjutim, molim te kad kod navedes tekst pod znakom navoda, budi tako ljubazan pa stavi izvor odakle si ga uzro da oni koji zele to mogu da provere.

Tripo, za deset dana vracam se u Loma Lindu. U unoiverzitetskoj bibliotevci nalaze se manuskripti EGW, pa sto god te iz toga bude interesoval, samo mi se javi, pogledavcu originale i odgovori cu ti.

Svim zelim sve najbolje
 

Tripo, za deset dana vracam se u Loma Lindu. U unoiverzitetskoj bibliotevci nalaze se manuskripti EGW, pa sto god te iz toga bude interesoval, samo mi se javi, pogledavcu originale i odgovori cu ti.

Svim zelim sve najbolje

Korisnije bi bilo da pogledas u Biblioteci nesto o pionirima i njihovom poricanju Trojstva, to bih te ja zamolio i svaku izjavu gde se spominje izraz "mason" u njihovim tekstovima(ako ima neki konkordans izraza) [meni je to bitno] , a EGW je kao i pioniri imala nedefinisanu nauku o Trojstvu, sve do pred kraj zivota gde pise o "Triu", i to nije presudno za pricu..

I da zanima me jos nesto u vezi medicine, cuo sam da je jedan adventisticki hirurg presadio srce orangutana bebi i da je dete prezivelo, zanima me jel ta osoba ziva i danas.. To me interesuje iz cisto medicinskih razloga. Takav postupak su svi osudjivali, ali on je spasao zivot i ako je to uspesno zasto se takve transplantacije ne vrse danas i ljudi bespotrebno umiru?
 
Poslednja izmena:
Postovanje brate Tripo,

Pazljivo sam provcitao navede EGE koje si prilozio i ne vidima da se oni suprotstavljaju onome sto sam ranije naveo.

WGW jasno kaze da je Sveti Duh Licnost i da je Trevce Lice Bozanstva. Dakle, upravo ono sto i Biblija svedoci.

Imas li cim ovo da demantujes?

Laodikeja, dobro si naveo tekst koji si ponovio nekoliko puta, medjutim, molim te kad kod navedes tekst pod znakom navoda, budi tako ljubazan pa stavi izvor odakle si ga uzro da oni koji zele to mogu da provere.

Tripo, za deset dana vracam se u Loma Lindu. U unoiverzitetskoj bibliotevci nalaze se manuskripti EGW, pa sto god te iz toga bude interesoval, samo mi se javi, pogledavcu originale i odgovori cu ti.

Svim zelim sve najbolje

Itekako se suproti nauci Trojstva, EGW je napisala da je DS sam Isus lično On.
 
Draga braćo,

Ja razumem da postoje različita mišljenja po mnogim pitanjima. Ali zar je javni forum način da se rešavaju takva pitanja?
 
Natrag
Top