Surfovanje na kompu preko Android fona

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Kako mogu da idem na net preko kompa ali da mi trosi MB sa fona???
Primer: kad uzmem HTC Evo 3D u mts-u imacu 600MB, i kako bih mogao da idem na netu ali na kompu a da mi trosi te MBe sa fona? :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
To je veoma dobro pitanje.I ja sam razmisljao o tome (nista nije sigurno) ali ja mislim da ne moze,mozda postoje programi za to ali ne verujem.
Jos nesto da pitam (ima veze sa ovom temo) Da li je moguce da se spoji telefon sa racunarom i da se na telefon konektujem na wifii i da na racunari imam wifii??
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Ako imas wireles ruter koji je povezan sa kompom koji ima net, onda se mozes prikaciti na njega i ici na net ;)
Ima jos nekih varijanti...

Mislim da je isto moguce da se samo povezes usb kablom na net i u nekim opcijama stavis da ides na net na fonu preko kompa :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
113
Instaliraj program Pda Net. Nadji negdje uputstvo, treba da se instalira i na komp i na telefon!
Koristim ga stalno, provjereno radi!
Znaci, konektujes se preko telefona na kompjuter preko USB kabla (trosi MB sa telefona).
Samo nadji neku verziju koja nije trial i to je to :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
4
moze i easy tether pro kod mene provereno radi.fon se poveze usb kablom i kako se poveze tako je veza uspostavljena.aplikacija za fon i aplikacija za comp easy tether.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Da, da, provalio sam :D

Idite u Wireles&networks settings i tu cete naci Tethering. Samo cekirajte ono USB tethering :) Pre toga naravno povezite fon sa kompom pomocu USBa ;)
Samo mi je 600mb koje imam otislo za 4 dana xD
 
R

Router22

bedastoće, upali hot spot na mobitelu i možeš da surfuješ sa računarom preko phona, samo pazi na promet
 
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
38
e ja imam kontra pitanje, imam adsl, imam telefon koji ima sve zivo, e sad me interesuje, dali moze preko usb da se konektujem na adsl od kompijutera? znaci da koristim internet od kompijutera! i nemam wirless na adsl, zato i postavljam ovo pitanje?
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
@slobodan : Ima resenje ako imas Root,aplikacija sa Marketa, ReverseTether
Kod:
http://goo.gl/uVmhc
 
Natrag
Top