sto mi zabada mis i tastatura?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
Jel moze neko da mi kaze zasto mi stalno dok igram dotu ili CS ili bilo koju drugu igricu odjednom zabode mis i tastatura i ne mogu nista da maknem.Ni ctrl+alt+delete nece da pomogne,nista bas nista jednostavno moram rucno da ugasim racunar.Jel zna neko sta bi to moglo da bude???hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Da li je bežični ili nije? Ako nije kupuj drugi. Imao sam isti problem. Ako je bežični pogledaj baterije.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
A ovo je vec treci mis u poslednje 2 god. koji kupujem i uvek isti problem (zicani).fala za odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
zamijeni se sa prijateljem, uzmi njegov mis i tastaturu, a njemu daj svoje pa vidi hoce li se isto ponasati
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
n3m3sis-Nazalost nije ni to,imam tri tastature i dva misa i prilicno sam siguran da nije do toga,mislim se da nisu neki drajveri ili nesto u racunaru pa ako neko zna neki program ili ako je neko vec imao slicnu situaciju a da zna sta bi to moglo da bude,pomogao bi?fala za odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma ne vjerujem da su drajveri. Jesu li usb portovi ili su obicni prikljuchci?
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Nisi napisao kakvu konfiguraciju imas,sa obzirom da ti se to desava samo kad igras igrice
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ako imas mis i tastaturu sa obicnim prikljuckom onda je moguce da nije uredu nesto u kontaktu,jer i ja imam isti problem!
 
Natrag
Top