start na deskopu

Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
molim da mi neko pomogne da vratim start meni na deskop sa svim dodacima
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
dobili smo neki stari komp za malu da se igra na njemu ..međutim kada sam ga upalila nema prvo starta da bih nešto popravila ono u ,run ,drugo,nemože ni muzika pokušavala sam da nešto instaliram ali ništa neće da primi ,,neznam da li mu ima pomoći
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Najbolje bi bilo da reinstaliras sistem.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
da li bi za to trebala imati neke cd ove sa koih bih ponovo instalirala sve potrebno a ja to ništa nemam ,,,znam samo da je xp neka trojka
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Da,treba cd od Windows XP(naravno ako nezelis neki drugi OS).Linkove za download windowsa mozes naci na forumu,a evo ti i upustvo za instalaciju instalacija xp-a.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ako ces reinstalirati onda nemoj ti jer treba tu objasnjavati i postupak i svasta nesto, jer pitas da li trebaju cd-ovi a to je malo banalno pitanje :) bez uvrede ;) dakle, nadji nekog ko zna sa tim stvarima, nek reinstalira, instalira drajvere i ostalo, to ti je najpametnije ;)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
ako ces reinstalirati onda nemoj ti jer treba tu objasnjavati i postupak i svasta nesto, jer pitas da li trebaju cd-ovi a to je malo banalno pitanje :) bez uvrede ;) dakle, nadji nekog ko zna sa tim stvarima, nek reinstalira, instalira drajvere i ostalo, to ti je najpametnije ;)
U pravu si,ali mozda bi bilo jos bolje da nadje nekog da joj to objasni i pokaze.
 
Natrag
Top