Stara licna karta

Ovu temu otvaram zbog onih ljudi koji zive u Beogradu a ne zele da izvade nova dokumenta zato sto,prilicno sigurno, predstavljaju ulazak u sistem ziga zveri opisanog u Otkrovenju....Dakle samo zelim da informisem Beogradjane (nije mi poznato za sve gradove u Srbiji kako funkcionise) da do skoro nisam mogao da dobijem staru licnu kartu u stanici milicije na mojoj opstini pod obrazlozenjem da se vise ne izdaju ali sam,Bozjom pomocu,cuo od jedne sestre iz Smedereva da je ona to u Smederevu dobila po kratkom postupku i bez ikakvih problema..posle toga sam probao da zatrazim licnu kartu u Mladenovcu(koji je beogradska opstina) i pogadjate,dobio sam je po kratkom postupku...doduse sad ih izdaju ra rokom vazenja do 29.07.2011 ali i to mi je i vise nego dovoljno da zavrsavam poslove za koje mi je potrebna licna karta...a za posle tog datuma cemo videti sta ce Bog dati..jer Boze moj,ne mogu ni ovi bezboznici na vlasti biti doveka...za one nevernike koji ce na ovakvu temu odgovoriti da je to paranoja imam samo odgovor (pored onog koji necu da im dajem) i taj da je Ustavom Srbije zagarantovano svakome da ne mora da prihvati nista sto je protivno njegovim verskim opredeljenjima...a ima li sta nenormalnije nego nametati u jednoj zemlji sa vecinskim hriscanskim stanovnistvom (bar po pretpostavci ali ne nazalost i po stvarnom stanju) dokumenta gde se trazi da se krsteno ime zavodi pod nekim brojem u sisestemu (iza koga nemamo pojma ko stoji...da li ne znamo...?) gde su svi zavedeni pod tri sestice (a to je nesto na sta smo upozoreni u Jovanovom Otkrovenju glava 13 )Za pasose ne mozemo nista jer je to medjunarodni dokument koji ce drzave biti primorane od velikog brata da uvedu ali putovati i ne moramo,zar ne....dok je licna karta interni dokument drzave i treba nam radi ostvarivanja mnogih prava i na kraju krajeva bez njega nas moze hapsiti "rodjena" policija a da nista drugo nismo zgresili...Dakle obavestavam sve koji nisu znali za ovu mogucnost kao sto ni ja nisam znao i takodje svako neka siri ovo dok ne ukinu i tu mogucnost (a kakvi nas bezboznici vode to mogu da urade uvek kao sto su u Beogradu vec uradili...)za kraj postavljam i treci deo Digitalnog andjela-stop biometrija za one koji nisu upuceni(zar ima jos takvih?) o cemu se ovde radi...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=91nb0lu1cG8]YouTube - Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (1/4) - Digitalni Andjeo 3[/ame]
 
Poslednja izmena:
Ja imam staru ličnu kartu koja takođe važi do 27.07.2011. Tražila sam staru i dobila je. Ali to je bilo pre godinu i nešto dana, kako je sada i da li se još uvek može dobiti stara, ne znam.
 
Ja imam staru ličnu kartu koja takođe važi do 27.07.2011. Tražila sam staru i dobila je. Ali to je bilo pre godinu i nešto dana, kako je sada i da li se još uvek može dobiti stara, ne znam.

Ja sam trazio pre jedno 10 meseci i samo su me gledali :"a sta ce ti to,to se vise ne izdaje..."..posle sam probao preko nekoliko poznanika policajaca da smuvam da mi izdaju tu staru l.k. i svi su samo odgovorili u fazonu:"ma ti si poludeo,to se vise ne izdaje...ko ti to sredi alal mu vera.."...prilicno sam "likovao" kad sam im posle mahnuo ispred nosa starom-novom licnom kartom...i niko nije ni znao za to da moze niti je imao odgovor zasto to moze u Mladenovcu a ne moze u Beogradu...
 
Ja sam trazio pre jedno 10 meseci i samo su me gledali :"a sta ce ti to,to se vise ne izdaje..."..posle sam probao preko nekoliko poznanika policajaca da smuvam da mi izdaju tu staru l.k. i svi su samo odgovorili u fazonu:"ma ti si poludeo,to se vise ne izdaje...ko ti to sredi alal mu vera.."...prilicno sam "likovao" kad sam im posle mahnuo ispred nosa starom-novom licnom kartom...i niko nije ni znao za to da moze niti je imao odgovor zasto to moze u Mladenovcu a ne moze u Beogradu...


Kod nas su ih čak i nudili u Mupu umesto novih -Niš - ali razlog je bio taj što se za nove dugo čeka a i službenicima je bilo lakše, brže i jednostavnije da izdaju stare. Manje posla...
Sada, ne znam. Daće Bog da se do 2011 nešto promeni i opet krenemo sa "starim". Ako ne bude videćemo šta ćemo i kako ćemo :dntknw:. I kuda ćemo...
 
Cujem da su neki pravnici, medju kojima je i Kosta Cavoski skoro pokrenuli neko udruzenje za pruzanje besplatne pravne pomoci u vezi sa verskim pitanjima...mozda su oni prava adresa na koju bi trebali svi da se obratimo u cilju resavanja ovog pitanja i ovog,prosto sam siguran da mora biti tako,protivustavnog zakona o licnim kartama....ne mogu da nadjem na netu to nigde,izgleda da je ta vest bila samo u Pravdi a ona jos nema internet izdanje
 
Poslednja izmena:
Ja bih samo porucio pravim Pravoslavcima da izdrze sa starim licnim kartama jos 2,5 godine jer ce se to resiti.
 
Ja bih samo porucio pravim Pravoslavcima da izdrze sa starim licnim kartama jos 2,5 godine jer ce se to resiti.

ma valjalo bi to resiti pravno mozda pre nego krene taj haos...jer ko zna kakvi ce "preki sudovi" ili "policije" tada raditi i kakva ce ovlascenja imati za one koji nebudu imali "ispravne" dokumente..a ako im to isecemo jos sada,teze ce to zaziveti u tom orkestriranom haosu koji ce svakako imati svoje poslusnike i kod nas...
 
Zbirka podataka

Aj' kad smo tu da se ova tema obradi internetski revnosno.

Postoji nekolicinu dokumentaracana ovu temu - ali - osim naših domaćih - kojima pojedini kao paranoičnim neveruju - treba pratiti šta o tome pričaju strani dokumentarci - ili npr. reklame za uređaje.

Osim udruženja '' Za život bez žiga'' koji pokušava da se sa ovim problemom kod nas uhvati u koštac i izbori - postoji još mnogo toga što svako od nas može učiniti u borbi za svoju slobodu i život bez žiga. Osnovno je - informisati se - onoliko koliko je potrebno i moguće - a moguće je dovoljno - da bi se ovakvom vidu žigosanja sa žigom zveri - oduprlo:

HTML:
http://www.zazivot.org/

Na ovom sajtu se može doći do obilatih i inostranih a ne samo domaćih informacija.

Evo nekih klipova - jako informišućih - nadam se - na korist slobode svima.


Uvodno slovo:

[YOUTUBE]JC4hgQwJxEc[/YOUTUBE]

Ovo važi al' samo do 2011. - a onda - kuda vera i slobodna volja?:

[YOUTUBE]DGeR-K9PPP0[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]Dgx16mEFYnE[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]uHRDf_HRDDg[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]D45R8-fam1U[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]VrX9iF18D6w[/YOUTUBE]



[YOUTUBE]dArza9bSUC4[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]E2OqMl7cyOw[/YOUTUBE]



[YOUTUBE]KEVSloSJHKY[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]shZjOYN1tWw[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]l39XsMcyvgA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]P0U_mAbQvwI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]cvXW0M-AUIc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]USc4fMgFShg[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]LBHikgv1jJY[/YOUTUBE]


Vazda moderno - naravoučenije ove basne:

[YOUTUBE]cEjLWD8olto[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]3857HU-mS_k[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]RO1XxCVcK9s[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]oHLKnO-Te4M[/YOUTUBE]

zivot-bez-ziga.gif


20061214_d02.jpg



zz22012008_5_1.jpg



 
Poslednja izmena:
Nisu samo lične karte u pitanju... Ponekad mi se lično čini da se krećemo sve bliže ideji fiktivnog kapitala sa potpunim odsustvom štampanog novca zamenjenog kreditnim karticama.
A inače- imam staru ličnu kartu, možda jer sam sasvim neuznemirena dotičnim pozivanjima na Jovanovo otkrovenje. Živimo u kom se produktivnost i vrednost rada mere brzinom i ekonomičnošću proizvodng postupka, bilo to loše ili ne- tako da mi je jasna potreba za čipovanim ličnim kartama/kreditnim karticama.
Odmah da se izjasnim, ja poštujem tuđa religijska ubeđenja, ali nikada neću shvatiti kako čin korišćenja kreditnih kartica i čipovanih ličnih karti kao takav može staviti čoveka na stranu Zveri Apokalipse.
 
Natrag
Top