Stampac

Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Imam problem sa stampacemdanas sam napunio boje,al nikako da mi krene crna boja ova druga ide gde ima vise boja.Kad nesto stampam u boji onda je uredu,a crno belo nista,sta da radim,jel se neko razume?
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
HP treba da podesim u opcijama ketridze,kao da prepozna da nisu novi nego punjeni,al nemogu da nadjem gde je to sve sam prevrnuo.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nemoj zatvarati rupe na ketridzima jer ti se stvori vakum pa nece da povuče.netrebas resetirati ketridze nek printer pokazuje da su prazni, ati printaj sve dok na printanoj slici nevidis promjenu pa ih opet napuni.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Nemogu uopste da stampam sa crnom on kao stampa a izlazi mi cist papir,a boje sve nesto pomesano,a to podesavanje nemogu da nadjem nigde.Ako neko zna o ovom nesto dobro bih doslo.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad stisnes ikonicu print u bilo cemu (nero ,korel itd) u generalu ti pokaze koji je printer, i pored toga imas dugme properties,stisni i uci ces u opcije printera ili ako imas hp solution centar ikonicu na desktopu pa vidi malo. A jesi li siguran da si svaku boju utrpo gdje treba, jer ako ti je samo kap napr. plave usao u zutu pomijesace ti boje i onda se fataj trgovine.

i rekao sam ti gore ne zatvaraj rupe na tonerima. i jos ukucaj na googlu reset kertridza za hp i vidi sta ima tamo za tvoju tipu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Nisam ja punio nosio sam u radnju gde pune to,bio sam u solution centru nema nista ni nalik tome.Nesto cu uraditi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Resetovao sam sa selotep trakom sad mi pokazuje da jsu puni ketridzi,al mi opet nestampa u crnoj boji,samo provuce papir.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Cuo sam da moze da se sipa aceton u kertridz koji neide boja ili je zapeko,dal je istina i koliko se sipa?Nikako da mi krene boja a i ovaj drugi je nedaj boze sve mesa boje.
 
Natrag
Top