Šta svaki muškarac želi da mu žena "šapne"?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Šta svaki muškarac želi da mu žena "šapne"?

Uobičajeno je da muškarci dele komplimente nežnijem polu, ali sjajne rezultate daju i pohvale žena na račun muškaraca. Pročitajte zašto je dobro da hvalite svog muškarca.

1.jpg

Ako ste mislili da muškarci ne cene komplimente - varate se! I njima je ponekad dosta rukovanja i tapšanja po leđima, i sve što žele u tom trenutku je lepa reč i pohvala. Evo šta oni najviše vole da čuju od svojih partnerki:

"Tako si zgodan, volim tvoje ruke"

Jedna je stvar da kažete muškarcu da dobro izgleda, ali ako mu kažete da ga to čini posebnim dobićete dodatne bodove. Ponekad morate da mu podignete ego.

"Moje drugarice te obožavaju"

Muškarci su svesni koliko su važna mišljenja drugarica u vašem životu. Kada mu kažete da ga vaše prijateljice vole znaće da su najveće opasnosti prošle.

"Sa tobom se osećam sigurno i zaštićeno"

Svaki muškarac želi da pruži devojci osećaj sigurnosti, pa ako mu to kažete biće mnogo srećan.

"Rođen si za taj posao"

Ako ste svesni poslovne sposobnosti vašeg muškarca slobodno recite to glasno. Biće ponosan.

"Tvoji prijatelji su super"

Ne morate da se slažete sa njegovim prijateljima, ali ako vidite da njemu čine dobro poštujte ih. On će to shvatiti kao da poštujete njega i njegove izbore.

"Obožavam kada provodimo vreme zajedno"

Ovo je jako bitno da mu povremeno kažete. Time ćete mu pokazati da ga ne cenite zbog novca ili statusa, nego da vam se sviđa kakav je čovek.

"Moj tata kaže da sam dobro izabrala"

Muškarcu je jako bitno da se dobro pokaže pred ocem svoje devojke, pa ako mu stavite do znanja da je uspeo u tome biće presrećan.

Izvor i foto: Tportal
 
Natrag
Top