Šta se prećuti bivšoj ljubavi?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Šta se prećuti bivšoj ljubavi?

Mnogi nisu sigurni šta treba da kažu, a koje misli treba da zadrže za sebe kada sretnu nekadašnju ljubav. Neke rečenice izbegavamo jer se plašimo kako će biti protumačene

SYoqjiG.jpg


VEZA je završena, ali emocije nisu prestale. Šta u tom slučaju reći bivšoj ljubavi, a šta joj prećutati kada je sretnemo? Iskustva pokazuju da se uglavnom plašimo da izgovorimo sledeće rečenice:

* Nedostaješ mi. Znam da nije dobro da ti kažem, ali fališ mi. Ponekad poželim da smo i dalje zajedno.

* Žao mi je što si odustao od nas. Trebalo je više da se boriš, a ne da me pustiš prvom prilikom.


* Često mi dođe da te pozovem. Kada mi se nešto lepo dogodi, pomislim da te pozovem i podelim to sa tobom. Ako mi je teško, trebaš mi ti da me utešiš. Hiljadu puta hoću da okrenem tvoj broj, a onda odustanem.

* Vreme posle raskida mi je teže nego što sam mislila. Bila sam sigurna da je po oboje bolje da se raziđemo, ali me svaka sitnica podseti na tebe, pa ne mogu da te zaboravim.

* Postajem nervozna uvek kada ispred kuće vidim auto sličan tvom. Uvek se potajno ponadam da si to stvarno ti i da si došao da me iznenadiš.

(Večernje novosti)
 
Natrag
Top