Sta se desava.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ljudi ja ne znam kako vi, ali ja vidim da se jedna osoba povampirila. Znači imamo posla sa vampirom. To je centralna osoba i izbavitelj oko koje se okupljaju ovi naši novoverci. A kao što rekoh kad se nešto povampiri to traži krv !:vampire:
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
80
Prosto i jednostavno, počastovan sam što se ovi koje si nabojao ne slažu sa mnom, ili, ne dao Bog, ja sa njima! Tu ne vidim nikakav problem. Ali vidim problem u nekulturnom i neargumentovanom napadu, kakav je izveo Simi. On je time samo pokazao na šta su sve ovi ljudi spremni! Eno, kota me proglašava muslimanom. Očekujem da sutra budem jevrejin, a prekosutra..., vidjećemo!

Kao i uvek pravo u metu :yea:
Uzgred rečeno, ni ja se ne slažem sa tvojim religijskim, hoću reći ateističkim stavom :)

P.S. Vremenska prognoza: Očekuje se grmljavina, mestimično praćena porukama Sv. Otaca, sa lokalnim kletvama:-?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
90
Ne dozvolimo da nas bilo šta sablazni na putu koji vodi ka Izvoru vode žive... Čitajmo i primenjujmo 1.PSALM Davidov. Nigde nisam našao da stoji napisano -Blaženi sablažnjeni...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Miloše nije mi jasno što toliko štitiš tu osobu ?

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------
Ajd da malo ubrzam stvar pa da odgovorim umesto tebe (ne mogu više da čekam)
" Nikoga ja ne štitim samo ti kažem da manje gledaš filmove "
A ja ti na to odgovaram
Dobro , štiti je i dalje , to je tvoja stvar "
Zapravo došli smo na isto, tako da ova rasprava nema nikakvog smisla - sad očekujem dolazak kako ovaj reče Sv. Oca da zaključa kapiju.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Kao i uvek pravo u metu :yea:
Uzgred rečeno, ni ja se ne slažem sa tvojim religijskim, hoću reći ateističkim stavom :)

P.S. Vremenska prognoza: Očekuje se grmljavina, mestimično praćena porukama Sv. Otaca, sa lokalnim kletvama:-?
Nije nikakav problem što se ne slažeš sa mojim stavom. Ali, hoćemo li radi toga pucati jedan na drugoga? Neki bi, izgleda, da na taj način rješavaju razlike u mišljenjima. I da ironija bude veća, oni sebe nazivaju hrišćanima i pravim pravoslavcima!? Jednom sam već rekao i ponavljam: teško pravoslavlju ako ga takvi budu prezentovali.
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
196
Nije nikakav problem što se ne slažeš sa mojim stavom. Ali, hoćemo li radi toga pucati jedan na drugoga? Neki bi, izgleda, da na taj način rješavaju razlike u mišljenjima. I da ironija bude veća, oni sebe nazivaju hrišćanima i pravim pravoslavcima!? Jednom sam već rekao i ponavljam: teško pravoslavlju ako ga takvi budu prezentovali.

Jednom sam ti i ja odgovorio na to a evo i ponavljam:ne pise se nista bolje ni ateizmu sa takvima kao ti....:acute:..usput,nije pravoslavlje amwej da mu treba prezentacija...vec ce svakome ko zaista trazi Istinu i Boga biti pokazano pa ce to i prepoznati...onima koje zanima prazna filozofija(fariseji i knjizevnici)-dzaba i da se sam Bog pojavi da im propoveda...kao sto je i bilo u vreme Prvog Hristovog Dolaska...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.05.2010
Poruka
74
10. uvid u tajne šambale

Možda će se neki iznenaditi ali ovde pada jedno - hvala rollmilanu - koji je navodno nik pozajmio od kolege (dakle - priznao da se predstavlja iza nečijeg tuđeg :) ) - zato što je u fazonu - u šali pa privali - u stvari pojedinima skrenuo pažnju na to Šta se stvarno dešava primenom metode korišćene i za 9 /11 - tj. metodom:

Hidden In Plane Site

Da pogledamo:

Možda nekome nije bilo jasno kada sam pričao o iskrivljenoj paranoičnoj slici sveta a ako mu ni posle predhodnog posta nije jasno , ne znam šta da kažem. Iskreno, mislio sam da je ta paranoja znatno manja.
Svakome ko se bavi ovom problematikom, raskrinkavanjem svetskih zavera, preporučio bih jednu knjigu, „knjigu ljubavi“, koja je do sitnih crevaca (ovde mislim i bukvalno) secirala zaveru i zaverenike - a to je knjiga „Protokoli Sionskih mudraca“.
Kada smo kod prepoznavanja đavolih obeležja,tajnih znakova masona,iluminata,satanista i ostalih tajnih zlih društava evo i mog doprinosa u raskrinkavanju zavera. Ovaj forum obiluje takvim znacima ali raskrikanćemo mi to. Pogledajte neke slike:
Zar ovo ne liči na pakleni kotao nečastivog
162.png
:diablo:
Urokljive oči
avatar86000_3.gif

Šta reći
avatar19640_1.gif

Ratnik Pakla
avatar44223_1.gif

Pakleni tornjevi
40.png

Nečastivi lično
0a6317c7aa.gif

Opet šta reći
avatar43315_1.gif

Opet ratnici pakla
2hnz9t2.gif

Nečastiva posla,njegovo čupavo čudovište
avatar74564_1.gif

Takođe nečastivi mačak
8dfcaac6c022510f585f6f25035b150d.gif

Znak foruma
990-redovna-ili-civilna-vojska-znak-foruma-web.jpg
Pogledajte prilog 990

Pa pošto sam dokumentovao da je ovaj forum služi zlim silama i nečastivom, odoh sa njega.
Ali vratiću se brzo.:D


Takođe - zanimljivo je pogledati kojim se dotični novinar sve temama bavi:

Kakav je vaš stav o homoseksualizmu, Rusi ili Amerikanci, Da li ste za Nato...

Da nije reč o goloj paranoji može nam skrenuti pažnju i tema postavljena i ovde na religiji od Big Moca-e:

http://serbianforum.org/religija/63399-u-sektama-200-000-srba.html

Što znači - ne isključuje mogućnost pripadanja pojedinaca nekoj od ovih - ili npr. ekumenistički nastrojenim pojedincima.

A da pak to nije paranoja - reći će nam izjava gosn. nadbiskupa beogradskog - Stanislava Hocevara što makar pošteno izreče:
„Vi, Srbi, mora da shvatite da vas Evropa ne želi sa Svetim Savom”!

„U Evropu sa Svetim Savom ne možete”...

A što se povampirenih tiče - znaš da nije istina da bežiš od nje - već je šta više - tražiš - možda - da bi ostvario bludne radnje na koje si jednom onako - neprilično - da ne koristim druge - možda uvredljive termine - insinuirao.

Ali - dete milos mimi - koji je više čovek od većine (makar od mene jeste) - nije mislio na tu zbog koje su pojedini ovde svratili i koja jeste banovana. Ova druga - nije - Hvala Bogu.

Ne, tema nije njeno banovanje niti je osoba oko koje su se ljudi ovde okupili ta kojoj se nadaš da jeste kako bi je možda pokušao provocirati.

Dešava se naime - da tu i tamo na provokacije i uvrede pojedinih - čak ni kada se post prijavi - niko ne reaguje - ali zato - se drugima reči vade iz konteksta ili im se u usta meće i ono što oni nit misle nit veruju nit govore - ili se provociraju na razne snishodljive pa čak i neprilične načine.

Jednostavno - nekima se uvrede tolerišu a nekima pripisuju i gde ih nema.

Svakako - hvala za Hidden In Plane Site 10. uvid u tajnu šambale ;-)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ljudi ja vam pričam o vampiru a vi mi ne verujete ?
Sve , sve ali ovo čupavo čudovište
avatar74564_1.gif
:haha:
 
Učlanjen(a)
25.05.2010
Poruka
74
Šta se praviš Japanac ka nisi ni Kinez

Živ je živ je - umro nije

Jer ko živ je - umro nije - dok je Srba i Srbije ;-)

Dodato posle 18 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Samo - rollmilane - osim što preporučujem stranicu:
HTML:
http://amaraka.tv/home/node/302
+ svima pa i roll mi one-vima

HTML:
http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=14318&page=47
zaboravio si osim

990-redovna-ili-civilna-vojska-znak-foruma-web.jpg


i na ovo:

defaultZ.jpg



RISING-SON-logo_1.jpg


Clutch-Strange-Cousins-of-the-West.jpg


Picture-15.png




IMG_4325.JPG


Obama rising sun:


obama_rising_sun_flag_sm.jpg




Inside the shell (representing the goddess Venus), a rising sun

Sun low on the horizon in Days Inn logo

campbiscoheader.jpg



s_64286b3a11a149cb34fd0a7f5fc36442.gif


245-columbia.jpg


columbia_pictures_logo_520.jpg


A npr. stranica:

HTML:
http://www.angelsfortruth.com/blog/2010/03/a-new-dawn-322-v-tv-series/
A osim što je Japan zemlja izlazećeg Sunca pa postoji i:

HTML:
http://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_the_Rising_Sun

Ne znači da je u tom prigodno jedini Order Of The Rising Sun i da nema i ovih momenata:

[YOUTUBE]Egokh9G1czk[/YOUTUBE]


 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top