Šta radite dok čitate ovo?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Čitam neke nebuloze, pijem kafu i slušam legende uf što dobro zvuče kad iz zvučnika tuče :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Razmisljam o nekim stvarima ... Sve se desi sa razlogom, znam ja to ali zasto uvek u pogresno vreme :dntknw:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja evo bas sada skacem iz aviona...i ne znam u opste kako uspevam da napisem ovaj post,kada u avionu nemam net ni komp...cudo jedno... U stvari,neeeee - evo bas sada lezim na plazi i sisam slamku kroz koju dolazi neka tekucina kojoj ne znam ime (ni da napisem ni da izgovorim,ali se podrazumeva da svi znaju o cemu je rec)...neke dve ribe (do bola dobre) me masiraju i hlade listom palme...

A,ako neko pomisli da ne radim ama bas nista vec se petkom uvece zamlacujem sa forumom i pisem budalastine po istom - taj je pokvarenjak,licimur,smradina,itd.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814


A,ako neko pomisli da ne radim ama bas nista vec se petkom uvece zamlacujem sa forumom i pisem budalastine po istom - taj je pokvarenjak,licimur,smradina,itd.
Taj sam. yes3 :mrgreen:

Tema: Trenutno gledam jednog političara koji je iz šupljih patika uleteo u armani odela. Voli da je kopija svog bivšeg vođe. Ima kokainski pogled, i izgleda da se još uvek nije skinuo sa šprica. :mrgreen:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Tema: Trenutno gledam jednog političara koji je iz šupljih patika uleteo u armani odela. Voli da je kopija svog bivšeg vođe. Ima kokainski pogled, i izgleda da se još uvek nije skinuo sa šprica. :mrgreen:

Eh,sad...pa takvih je 99% politicara...daj jos koji detalj,ali napravi temu "Pogodite politicara",pa da se zamlacujemo! :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Eh,sad...pa takvih je 99% politicara...daj jos koji detalj,ali napravi temu "Pogodite politicara",pa da se zamlacujemo! :lol:

Evo da ti pomognem još malo. :mrgreen:

Ucveljeni nosač kovčega. Lupa ko Maksim po diviziji, a u politiku se razume ko Marica u kriv k.... :mrgreen:
 
Natrag
Top