Šta može da vas iznervira?

Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
kad me zovu neke banke na fon radi reklamiranja a nih ne koristim, tj. mrzim banke
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
gej parada..... izbori..... rts.... račun za struju... račun za telefon... kad mi pukne žica na gitari... kad je noć, a ja ne mogu da prangijam a svira mi se i pravio bih buku... jer ima i onih koji spavaju noću....
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Moze da me iznervira Overlord kad u isti kosh pomesa Panteru i Metaliku ....:blum3::D

Misliš može da te iznervira Overlord koji ume da odsvira i Fucking Hostile i Rise i Cowboys From Hell i Shattered i Shedding Skin itd, itd.. od Pantere... a i Seek And Destroy kao i Damage inc. ili Master of Puppets od Metalike? :D
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Misliš može da te iznervira Overlord koji ume da odsvira i Fucking Hostile i Rise i Cowboys From Hell i Shattered i Shedding Skin itd, itd.. od Pantere... a i Seek And Destroy kao i Damage inc. ili Master of Puppets od Metalike? :D

Ne. Mozda mogu da ti se pridruzim kao bass podrska. Moze da me iznervira redosled koji si nabrojao ....:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Pa,.... ako imaš petožičanu neku lepoticu.... i ako gotiviš ovog kralja....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Xfc6XnQoNWc]YouTube - Primus - Lacquer Head (live)[/ame]

you' re welcome... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kada planiram da nešto odradim u fotošopu a onda se pojavi link sa novim albumom Beogradskog Sindikata...a to se ne propušta... :/
 
Natrag
Top