Šta može da vas iznervira?

Član
Učlanjen(a)
06.05.2011
Poruka
1
Nervira me bezobrazluk.Kad je neko bezorazan i pri tom sretan.I glupost me zna istjerati iz takta.Lijeni i besmisleni ljudi takodjer me nerviraju.I neuredni,i tvrdoglavi,nemarni,povrsni...Mnogo toga me nervira,ali sam naucila da ne padam u vatru zbog toga.Jednostavno prestanem cijeniti covjeka cije me osobine nerviraju i tu stanem.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kad je neko toliko dosadan da stalno ponavlja jednu te istu priču :( to me strašno nervira ali zato se jednostavno samo isključim i odem na moje heppy place koje imam u glavi :roll:
 
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
55
Manje odgovora ima na pitanje "Sta ne moze da vas iznervira?"
Posto sam nadrkani stvor, koga sve nervira.
Cesto se iznerviram, zato sto dozvolim sebi da se iznerviram zbog sitnice.
Pacenik.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa mogu da me iznerviraju ljudi koji se nerviraju zbog sitnica...Takvi su obično nervozni po prirodi...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Znači zato te je povremeno nerviram :acute:
Death, Death...ttttttttt(pokušaj ovo da izgovoriš, čisto da znaš kako ti se obraćam...), komentr je bio, na komentar iznad mog posta, bio mi je ''simpatičan''...
A ti lepo da ideš tamo na moju temu u Psihologiji i da odgovoriš na temu ''Osvetoljubivost'', šteta je ne komentarisati tu temu...
E da ne bude da je spam...
Nervira me, kada otvorim neku temu, a niko neće da diskutuje...To vređa moj autorski ego...yes3
 
Natrag
Top