Šta može da izbezumi muškarca: 6 detalja u vašem domu koje treba da sklonite

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Šta može da izbezumi muškarca: 6 detalja u vašem domu koje treba da sklonite

Blic žena

Životni prostor govori o vama i umesto vas. Kad odškrinete vrata vašeg doma, dragi može svašta da sazna. Ovo je spisak sitnica koje on ne bi smeo da vidi – osim ako ne želite da ga oterate.

7009_shutterstock_21767704_hf.jpg


Vaš dečko mora da se oseća kao da je jedini muškarac koji je ikada kročio u vaš stan. U suprotnom će biti izneveren


Kada novog dečka pozovete u goste potrebno je da svoj stan malo prilagodite njegovom dolasku. Obavezno napunite frižider, jer muškarci vole da jedu – ako umesto hrane vidi samo dijetalne proizvode biće veoma razočaran. Zato posle obilaska supermarketa, uzmite veliku kesu i izbacite sledeće stvari:

SLIKE BIVŠEG

Bivši je bivši i nema potrebe da se njegove slike nalaze u dnevnoj sobi. To ne znači da treba da ih spalite, ali ih odložite na bezbedno mesto. Ne treba da ističete ni slike novog dečka – da se ne uplaši vaše pretencioznosti.


ODABRANA LITERATURA
Svako prođe kroz faze emotivne nesigurnosti i „gutanja“ literature psihološkog tipa, ali kada on dolazi, sakrijte tomove knjiga za samopomoć. Ako ih ugleda, pomisliće da sa vama nešto nije u redu.

SLIKA NA FRIŽIDERU

Pre nego što kroči u vaš svet, obavezno skinite sliku top modela sa frižidera. Ako vam je potrebna slika da vas odvrati od slasnih zalogaja, njemu se to neće dopasti. Muškarci vole sigurne žene, a ne one kojima je potreban podstrek. To bi bilo isto kao da ste na ulaznim vratima napisali „NESIGURNA“.

ŽENSKE SITNICE

Tamponi, ulošci i druge stvari potrebne samo ženama su nešto što on ne želi i ne treba da vidi. Njemu treba da bude prijatno, tako da ne otkrivajte baš sve o sebi. Zbog takvih preparata, on će crveneti.

TABLOIDI

Svi potajno ili javno čitaju tabloide s vremena na vreme. Ali, to ne znači da uvek na noćnom stočiću treba da budu najnovija izdanja žute štampe. Može da pomisli da ste opsednuti, površni, neozbiljni.

PLIŠANE IGRAČKE

Meda sa kojim ste se igrali kao devojčica odavno bi trebalo da je na tavanu, a ne u spavaćoj sobi. Kada on ugleda još gomilu plišanih igračaka na uzglavlju može samo da pomisli: „Ona još nije odrasla“. Igračke šalju poruku da ste infantilni i da tražite nekoga ko će o vama brinuti.




 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Uh! Idem redom...
Slike bivšeg..
tačno je da je bivši - bivši i da njegove slike ne treba držati po stanu ne zbog novog dragog već zato što nisi patetična jadnica koja roni suze i slini nad nekim ko ti je jasno stavio do znanja da ne valjaš, ako te je on ostavio ili ako si ti ostavila njega, jednostavno - idemo dalje!
Odabrana literatura i tabloidi
ako već čitamo neku literaturu i tabloide onda on to treba da zna odmah! Nije bitno da li se radi o "Dositejevim vilozofijama" ili kuvaru ili "kako do samopouzdanja u pet koraka", da li čitamo stručne magazine ili Svet ili čitamo sve nabrojano on to mora da zna odmah u startu i da prihvati ili ne! Ako prihvati super a ako ne, pa nije nam bilo suđeno...
Slika na frižideru...
slika na frižideru bilo čija je potpuno nepotrebna!
Ženske sitnice
e, ženske sitnice stvarno treba da imaju svoju fijoku! Neukusno je da vire na sve strane i to ne zbog novog dragog nego zbog same sebe!
Plišane igračke...
i one su kao i ono sa knjigama i tabloidima! Tvoj plišani meda je tvoj i ako mu sa njim ne gugučeš u facu samo je simpatična plišana igračka iz detinjstva

Eto tako a što se tiče onog muškarci vole da jedu pa napunite frižider, nemam snage ni da komentarišem...
Mnogo pravila postoji danas! Ovih što otkrivaju toplu vodu i rupu na saksiji namnožilo se brate, ne možeš normalno živeti! Instant psiholozi prestanite sve da analizirate - po nekad je vaza samo vaza!
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
I ja tako mislim Milenčice, ova "pravila" vidim prvi put, a daleko od toga da sam ikada bila usamljena i da se ikome nije dopala prvo moja soba a sada i moj stan.
Nikada nisam razmišljala na ovaj način, pa je, eto, ipak, sve ispalo kako treba. :)
A mislim da su malo preterali, jer sve je individualno. Neki muškarci primećuju svaku sitnicu, pa te iznenade kad ti nešto kažu (dobijala sam pohvale i kad se uopšte nisam nadala), a neki ne primete ništa, jer kad dođu, gledaju samo u tebe. :)
Naravno, ima i onih koji samo traže razlog da im se nešto kod vas ne dopadne, a takvima kod vas onda i nije mesto.
A i ono što ne vide odmah, ipak jednog dana moraju da vide, a onda vam do kraja veze (ili života) "trljaju nos" kako ste ih prevarili, pa su mislili da ste ono što niste.
Ima toga i u muškom svetu, mada mnogo manje.
Prema tome - iskrenost je uvek najbolja, i ono što treba da zna o vama, bolje da sazna odmah... :)
 
Natrag
Top