Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ona mene ne zna, ja nju znam. :D Naravno, po ludim postovima erotsko-humorističkog tipa. :mrgreen: Rekoh pre neki dan da mi ona nedostaje, jer sam u par postova još davno video o kakvoj se osobi radi. Ako ovoga puta odluči da ostane duže na forumu mislim da će se nivo za*ebancije dići na viši nivo. :)
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
ne znam ga dugo, ali ovo kratko vreme mi je bilo dovoljno da shvatim da se radi o dobrom, pametnom i duhovitom coveku. ljudina. duzan sam mu pesmu.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
On je trebao biti Mile Legenda:D
Zna Mile sve sta mislim vec sam mu rekla...zadovoljna sam njegovom promjenom nabolje
121.gif

I zahvaljujem sto je glasao za mene u temi miss sarma...mada mislim da je fulio i on i Vuk...Nemam ja veze sa sarmom ja sam Krki
2qcmh45.gif
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nije isfolirana. Baš je briga...Često se nasmejem njenim postovima.
A zašto i da ne budeš miss?
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mogu ja biti miss "velike livade sa puno drva..."
orjnfq.gif

Nemam ja veze sa sarmom...ali dobro uvjek mi drago da od toliko zenskih osoba na forumu i ja nekome padnem na pamet...
34zn0n5.gif

Tema:Za dumspirospero sam rekla...mislim da je jako inteligentna i uvjek cvrsto brani svoj stav i ne da da joj ga poljuljaju...RESPECT
toyou.gif
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
I ja mislim isto da smo u kafani. Za korak je ispred mene ali stići ću ja nju, samo da obujem patike.
 
Natrag
Top