Šta je to što nekoga čini "dobrim" u krevetu?

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Za mene je idealan ljubavnik onaj koji zenu miluje i ljubi sa puno neznosti i strasti...onaj koji se trudi da njemu kao i zeni bude podjednako lepo....i da svaki put bude kao najbolji sex u zivotu....

Bravo " Maco " ......šta bi rekla za njega kad bi bio samo..." Dobar u krevetu "..
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pa,ovo je čisto žensko pitanje... :fool:

Od kad su "pronašli" onu tačku - svi nešto treba da zadovolje,da budu dobri,ovo,ono... A,zapravo žene same ne znaju šta hoće,traže,ovo,ono... :blum3::blum3::blum3:

@BLACKandBLOND - Kako se noge zatresu? U kojem položaju? Da li se "zatrese" večeras nakon 4,5 minuta,sutra nakon 8,5 minuta,prekosutra nakon 1 sat... Meriš li vreme do zemljotresa ili se to samo "poklopi"?:give_rose:smile3
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
To ti je ono kad legneš pored žene i radiš kako ona kaže....ajd sad ovako, ti uradiš tako, ajd sad ovo, ti uradiš to....i onda ona kaže - baš si danas bio dobar u krevetu, uradio si sve kako sam želela :D
- A onda ti kažeš njoj, ... super, sutra je na mene red :):):)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Još jedna dupla tema i još jednom Vas sve molim da koristite pretrživač pre nego što postavite novu temu. Ove dve će biti spojene. Hvala! :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
po mom skromnom misljenju ..dobar u krevetu znaci osecati potrebe i zelje onog drugog u pravom momentu..sve ce se vec samo pokazati..uzdahom..pogledom..sta i kako najvise prija jednom i drugom..uostalom treba probati sve da bi znao sta je dobro a sta ne..e kad skontas sta je i tebi i njemu merak..samo navali..nema sanse da omanes..bices vise nego dobar u krevetu..
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Dobar seks u krevetu zavisi kako od majstora tako i od violine.​
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Bravo " Maco " ......šta bi rekla za njega kad bi bio samo..." Dobar u krevetu "..




Pa...bio si dobar a drugi put ce biti jos bolje.....
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pa,ovo je čisto žensko pitanje... :fool:

Od kad su "pronašli" onu tačku - svi nešto treba da zadovolje,da budu dobri,ovo,ono... A,zapravo žene same ne znaju šta hoće,traže,ovo,ono... :blum3::blum3::blum3:

@BLACKandBLOND - Kako se noge zatresu? U kojem položaju? Da li se "zatrese" večeras nakon 4,5 minuta,sutra nakon 8,5 minuta,prekosutra nakon 1 sat... Meriš li vreme do zemljotresa ili se to samo "poklopi"?:give_rose:smile3

ne mjerim vrijeme:fool:eek:nda bi se fokusirala na to i ne bi mi bilo dobro:blum3:
nego ne zatresu se svaki put sa istim partnerom:vorred:ali to ne mora odmah da znaci da nije dobar:acute:
dakle nije bitno vrijeme kako neko navede najbitnija je hemija(pomalo i znanje:blum3:):dance2:
i onda sve:yea:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
svi mi znamo sta je u krevetu najbitnije. od tog faktora ceo sex i zavisi.

naravno, ne treba zanemariti neznost, ambijent ili romantiku ali bez faktora nista
 
Natrag
Top