Šta ili ko Vas najviše nervira?

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Pa prica zato sto je ljubomorna na moje zute pantalone i zelenu majicu yes3 ...

I moje pantalone su zelene a majica je zuta :blum3: ....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa prica zato sto je ljubomorna na moje zute pantalone i zelenu majicu yes3 ...

I moje pantalone su zelene a majica je zuta :blum3: ....
A da, pogrešio sam, ja krenuo kao semafor, a ti kontra... :blum3:
To je zato što meni monitor stoji naopako trenutno, da mu se "vrati krv"! :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Dobrp ajd , sta je to ta plavusa pricala ruzno o meni da ne smes da kazes :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Nervira me što ne mogu da ostavim cigarete, a pokušavam svakog jutra... :(

To je zato što (možda) ti ne želiš da prestaneš. Cigare ne zavise od tebe već ti od njih. Da bi prestao jednostavno poseci koren. Ebaga, teško i mučno jeste. Ja ti savetujem da svakog jutra udišeš punim plućima vazduh nekih 5 min do paljenja cigare tj. pokušaj 5 min pre svakog paljenja da udišeš (malo) dublje čist vazduh. I pukašaj da uporediš kakav je vazduh a kakav je dim (rezultati su vidljivi ali nisu direktni).

P.S.
(ovo se automatski odbacuje jer sam ja nepušač i ja ne znam šta je nikotinska kriza, ali znam kako izgleda ‚‚rob". Najtužnije je po meni to što se uništava telo, jedini hram koji nosiš a kome se posvećuje pažnja onda kada mu je baza ugrožena. O modelu dubokih udisaja čistog vazduha sam čitao po knjigama raznih autora koji su davali identične pouke. Ti prosudi. Inicijativa je 50% rešenja. Iskreno se nadam da je Sizif ipak izgurao kamen na vrh brda)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobrp ajd , sta je to ta plavusa pricala ruzno o meni da ne smes da kazes :)
Da ti je ta crvena frizura očajna, kao izgorena, da su ti majca i pantalone iz "druge ruke", da si nekulturna i da voliš da se igraš klikerima!
:lol::lol::lol:
Hvala Jokshir, pokušaću, bar ništa ne košta! ;)
 
Poslednja izmena:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Nervira me kad zovem neku ustanovu radi neke informacije, a sa druge strane je glupi govorni automat koji me navodi "za ovo pristisnite taster 1, za ono pritisnite taster 2...", pa kad pritisnes taster, opet "Jovo nanovo", a ja samo zelim da pricam sa operaterom.
Kada, uz puno natezanja, dobijem opciju za razgovor sa operaterom, e onda cekas, cekas, cekas...cekas i cekas, slusajuci glupu muziku koju povremeno prekida glas koji me obavestava "Vas poziv je sada 5. na listi cekanja", "Vas poziv je sada 4. na listi cekanja".."Prvi slobodan operater ce vam se uskoro javiti", "Prvi slobodan operater ce vam se uskoro javiti", "Prvi slobodan operater ce vam se uskoro javiti"...

GRRRRRRRR!!!!!
 
Natrag
Top