Šta da mu ne govorite ako želite da ga zadržite

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Šta da mu ne govorite ako želite da ga zadržite


Ako ste na početku veze vodite računa šta govorite vašem muškarcu jer postoji nekoliko stvari koje on sigurno neće želeti da čuje. Pogledajte koje su to ženske izjave od kojih se muškarci naježe.

b69fm8.jpg


Volim te kao prijatelja!

Ova izjava je muškarcima više nego dosadna, a predstavlja i kliše. Isto bi bilo i da ste mu rekli: volim te, samo nisam zaljubljena u tebe ili − volim te kao brata... U tom trenutku sva njegova maštanja o vama prestaju − biće mu jasno da vas nikada neće videti golu. Ako je dovoljno pametan, bilo bi bolje da odmah krene dalje nego da čeka u nadi da ćete jednog dana promeniti stav.




Ne pominjite bivše momke

Nikako ne pričajte o prošlim vezama, pogotovo ne u superlativu. Čak i kad razgovor krene tim tokom, potrudite se da ga mudro usmerite na drugu stranu. Pominjanje bivšeg dečka, makar i u najboljoj nameri, za muškarca je totalna katastrofa jer pogubno utiče na njegov ego.


Mama i tata žele da te upoznaju

Upoznavanje sa vašim roditeljima, u njegovim očima, vezu podiže na ozbiljniji nivo. On možda još nije spreman za to, pa bi bilo bolje da ga pustite da „sazri“ i da sam izrazi želju da se upozna sa vašim korenima.

Moja drugarica je zatrudnela

Ovo je za njega signal da se sprema priča o tome kad ćete se vi baciti na pravljenje bebe.

Da li izgledam debelo u ovome?

Nemojte postavljati to pitanje, čak ni u šali, da vas ne bi sačekao odgovor: „Hoćeš li da ti iskreno odgovorim na to?“

Nemojte mu davati preterane instrukcije u krevetu

Ostavite prostora njegovim instinktima i intuiciji, bar u početku − pustite ga da dominira! To će mu ojačati samopouzdanje i dati osećaj da je princ kog ste celog života čekali.


Izvor: Blic žena
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Neka bude iskrena ... To je sve sto trazim ... Ako me bude lagala, sasvim sigurno me nece zadrzati ....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ako je " Mlada I Lepa "...:yea:....ne interesije me koliko je " Saksija " promenila......yes3.. ( nije puno )

Samnom..." Krece od #0 ".......:yea:yes3..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ja jedino sto bih mogla da uradim je da kazem da nisam udata..ali ta laz ne bi drzala vodu duze od pola sata..:blum3:
Salim se naravno..treba biti iskren da bi veza uspela..lazima se ne stize daleko..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
ma ovo je grozno šta ne treba reći da bih ga zadržala...pa šta on ne treba da kaže da bi mene zadržao..ovo je sve pobrkano...ja mislim da u svemu treba biti iskren..otvoren..pošten..ja kad nešto želim to i kažem...a onaj koji to ne može da podnese i ne treba mi ..treba znači cinculirati pa se posle RAZOČARAMO...
 
Natrag
Top