Srpski bogovi.

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
3
POSTOVANI
Molim sve forumase i one koji mogu da mi pomognu da prosirim znanje i saznam o SRPSKIM Bogovima , pre prihvatanja Hriscanstva (Pravoslavlja ) Zeleo bih da imam tekstualno objasnjenje o svakom Bogu , kao i fotografije Bogova .
S POSTOVANJEM
Milun Radovanovic
Arandjelovac
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Шта ће ти уопште пагански измишљени богови? Свети Сава је цео свој живот посветио да би се Срби отргли од паганизма, а ми да се враћамо уназад - нелогично.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
3
Hvala na odgovoru . Nije mi potrebno Vase misljenje , vec konkretni odgovori .
Шта ће ти уопште пагански измишљени богови? Свети Сава је цео свој живот посветио да би се Срби отргли од паганизма, а ми да се враћамо уназад - нелогично.

Postovani
Nisu mi potrebni Vasi komentari , kao ni zasta je meni potrebno , ako mozete konkretnu pomoc posaljite . Pozdrav Milun
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.03.2011
Poruka
26
Питање је баш на месту, волео бих и ја да сазнам нешто више о старим боговима. Једино не знам какве фотографије очекујеш да видиш (профил или анфас)? А што се тиче мишљења да су ти богови измишљени: да, измишљени су као и сви други из данас присутних религија. И зашто напуштање старих богова и прихватање хришћанства сматрамо оправданим а нпр. некадашњи прелазак великог дела српске популације из хришћанства у ислам сматрамо неопростивим?
 
Natrag
Top