Srbi, najbolji muževi na svetu?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Malo mi je nejasno da li oni samo misle da su najbolji ili su stvarno takvi.Istrazivanje se svodi na rekla -kazala muskaraca samih o sebi.Nije da imam zamerki ,mislim da su nasi dobri ali najbolji od svih..malo nerealno.Mislim da su nasi najveci narcisi na planeti i tu zauzimaju prvo mesto (hvalite me usta)
Zasto su zene na 32-om mestu to me zabrinjava,izgleda da su mnogo zahtevne i komplikovane.Ali cim ih PYC vidi kao vremensku nepogodu istrazivaci(ovi iz Discaverija a ne nasi) mora da su u pravu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Svidja mi se sto ovoliko procenata muskaraca misle da bi bili dobri u braku i da bi se trudili na sve nacine da zamene zene u njihovim poslovima, pa i u cuvanju i gajenju dece. Jedini problem je u tome sto ne idu dalje od toga sto samo misle...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa pravo da ti velim Tito ne znam šta da mislim. Mislim ono o muškima uglavnom odgovara istini, što jest - jest. A drugih nemamo, šta da se radi. nekako smo se navikli na njih, takve kakve su. Srodili smo se nekako, za bolje ne znamo. Ko što se navikneš svake godine na poplavu ili da ti grad potuče žito i šljive, tako se navikosmo i na njih ovakve, ko na elementarnu nepogodu. Kad bolje razmislim i nismo mi za bolje, iskvarili bi se, razmazili, ko bi nam pio krv na slamku da nije njih.:lol::lol::lol:

Što jes jes, možda negde ima nešto bolje, ali mi obični smrtnici nemamo pravo mnogo da biramo, to nam je što nam je. yes3 :mrgreen:

Nego stvarno, otkud tolika disproporcija između žena i muškaraca? Moguće da smo mi tu negde oko prvog mesta, ali i naše žene su bar na dvatesetom, možda čak i petnaestom, rekao bih... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
A jesam pročitao mudrosti u ovom tekstu, svaka im čast! Nije da to nisam znao, samo nisam imao "logističku podršku" stručnjaka! :D
 
Natrag
Top