SportsDevil- Fenomenalan addon

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U ovoj temi cu opisati ovaj fenomenalni sportski addon.
Addon mozete instalirati iz sledeceg repo-a:
Kod:
http://www.mirrorservice.org/sites/addons.superrepo.org/Frodo/All/repository.MaxMustermann.xbmc/repository.MaxMustermann.xbmc-1.0.1.zip
Krenimo redom, prva od mnogo opcija koje ima je takozvani blog, tj sportske video reportaze sa nemackih televizija/sajtova. Prvi je captain-trikot.de a drugi je sport.de
Screenshot_5.png

Kao sto vidite sve je sortirano po kategorijama, i sve se redovno azurira.
Druga stvar koju bih istakao su hightlights
Screenshot_6.png

Iz prilozenog se vidi da vuce najzanimljivije detalje sa sajtova koji imaju izuzetnu ponudu, mozete gledati po kategorijama, a i jednostavno u livetv ukucati tim koji trazite.
Kao sto rekoh ponuda po godinama, mesecima, danima, kolima, ligama, preko 100 liga/kupova/takmicenja druge vrste..
Screenshot_7.png

Evo, i u samoj utakmici ponuda je velika i svako moze biti zadovoljan, od samih pojedinacnih golova, preko kratkih odnosno duzih pregleda do pojedinacnih poluvremena.
Sada ide i glavna stavka, live streamovi utakmica:
Screenshot_8.png

Iz prilozenog, fantasticna grupa dostupnih sajtova gde tesko da cete naci da nesto nema. Pre par dana sam licno proveravao i od 113 utakmica najrazlicitijih utakmica koje sam trazio ( cileanska liga, korejski odbojkaski kup za zene, paragvajska kosarkaska liga za mlade..bukvalno sve) nasao sam 109 utakmica sto je po mojim ( veoma zahtevnim kriterijumima fenomenalan rezultat). Sami pogledajte, ponuda je raznolika, sad sve zavisi u koji deo udjete ali za vecinu ima po 10ak strimova razlicitih kvaliteta, za skoro svaki pise poreklo i koliko je kvalitetan stream i za vecinu dogadjaja ima od strima za slabe net brzine do jako kvalitetnih slika.
Nijedan ne bih posebno izdvajao, svi su dobri i zaista su nijanse, ali sve ukupno fantastican sklop.

Sledeca stavka su live tv kanali koji non stop rade. Takodje jako velika ponuda
Screenshot_9.png

Velik broj kanala i sto je najbitnije uvek rade, kad god sam probao rade. Sa dosta sajtova je ponuda. Za vecinu kanala ima agenda ili ti plan programa pa mozete videti da li utakmica koja vas zanima ima na kom kanalu.
Screenshot_10.png

Da nije samo sportski addon, govori poslednja stavka Live tv:
Screenshot_11.png

Ovo je najslabiji deo addona i na njemu verovatno i sada najvise paznje developeri posvecuju, jer ne rade svi kanali uvek. Ponuda je od teleduneta, castalbe, filmon, ima i srpski serbiaplus, mada ona nekad radi nekad ne..i jos mnogo toga..
Pozz svima, nadam se da sam lepo objasnio ovaj mocan addon i da su SerbianForumasi zadovoljni i da cete uzivati u sportskim prenosima koristeci ovaj addon.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
ovo jeste dobro ali nece nijedan strim da ide bar kod mene ali svakako hvala puno odlicno je
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
155
Ni kod mene nece ni jedan stream da pokrene, ali izgleda dobro :tease:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Za ove kojima ne radi sports devil, skinite ovo odavde:
Kod:
http://serbianforum.org/threads/sports-devil-addon-xbmc.492129/#post-1307997
u ovoj temi imate fixer za sports devil evo linka i ovde:
Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/18776566/script.sportsdevilfixes-1.0.5.zip

Idete install from zip file instalirate addon, pokrenete ga iz programs sekcije i pratite slike:
screenshot000.png



screenshot001.png


screenshot002.png

screenshot003.png


screenshot004.png


Uzivajte :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Neće ni fix da pokrene! Kad neko nema sreće onda je nema!
Sad ću da probam, možda proradi sa portable verzijom XMBC playera
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
155
Vecina radi dobro, tek neke od linkova nece da pokrene :mig:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Neće ni fix da pokrene! Kad neko nema sreće onda je nema!
Sad ću da probam, možda proradi sa portable verzijom XMBC playera

Idi na uninstall sportsdevil addon, zatim obrisi iz userdata foldera/addons, (C:\Users\USER*\AppData\Roaming\XBMC\addons user treba zameniti sa korisnickim imenom windows korisnika) ovaj folder: plugin.video.SportsDevil
Skini odavde maxmusterman repository:
Kod:
https://code.google.com/p/xbmc-development-with-passion/downloads/detail?name=repository.MaxMustermann.xbmc-1.0.1.ForRepoInstaller.zip&can=2&q
instaliraj addon iz njega. Ukoliko se nesto zezne posle koristi fix da sredi. Ovo radi na verziji 12.3 i radilo je na verziji 12.2 Obratite paznju da vecina addonova i dalje ima samo stabilne verzije za Frodo, jer gotham je jos uvek u testing fazi, kao i addonovi za njega. Sacekajte izlazak stabilne verzije da ne biste imali problema.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Sve sam uradio po uputstvu ali ne vredi. Čak sam i portable veziju skinuo sa neta i pokrenuo program sa druge particeije ali uzalud. Nešto je do mog Win-a. Zreo je za reinstalaciju očigledno. Ili ovaj program ima problema sa Windows 8.1, ko bi ga znao. Hvala ti na trudu u svaom slučaju
 
Natrag
Top