spiuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav.potreban mi je neki program za tajno spijuniranje drugog racunara.naime neki program koji bi na taj spijunirani racunar instaliro i stavio u startap,potom da mu mogu pristupiti u bilo koje vreme sa drugog racunara da vidim sta je radi na tom racunaru.vezano je za firmu i bitno mi je sta taj neko radi kad mene nema,jer sumnjam u njega.nesto poput team viewer samo da taj kolega neprimeti kad sam ja dosao na njegov racunar.dal postoji takvo nesto
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Pa zar nije bolje da ti neko, po mogucstvu administrator mreze, napravi ogranicene user accouunt-e na istom racunaru tako da radnici rade samo ono sto im je dozvoljeno. Spijuniranje makar i u svojoj firmi je zadiranje u tudju privatnost i mislim da je zakonom kaznjivo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
12
pa ima da ... nego kod tebe je nesto drugo problem .. .. mozes odes do direktora da objasnis sve lepo ... pa nek paze na vas dvojcu ko sta i kako radi u firmu .... za ovo drugo .. ne preporucujem ti nista da radis ... sve sto uradis po kompu ostavlja tragove tako da mani se problema da ne si zaj ...es zivot ... ... :thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ako malo procesljas ovaj forum, nacices sta ti treba, ima ga, ili ga je bilo, u delu tutorijali, ali u svakom slucaju-razmisli dobro da li je i koliko pametno da znanje prikupljeno sa "trudom", koristis u navedene svrhe, moze te kostati malo i previse...
 
Natrag
Top