Sony Vegas Error

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Do sada nije bilo problema prilikom otvaranja Sony Vegasa - imam verziju Sony Vegas Pro 9. Sada, kada krenem da otvorim program pojavi mi se prozor u kome pise sledece:

An error occurred starting Vegas Pro.
Error 0x80070002 (message missing)

Failed to initialize script host.

Posle mnogo guglanja i dalje ne nadjoh resenje za problem, izlazilo mi je nesto tipa da reinstaliram Microsoft net framework, ali s obzirom na to da ne znam skoro pa nista o tome, rekoh bolje da ne cackam to :D

Hvala unaprijed! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Hvala, imam vec ovaj tutorial.. Koji mi trenutno nije od koristi jer ne mogu da otvorim program, a kamoli da radim u njemu ;) U svakom slucaju hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Do sada nije bilo problema prilikom otvaranja Sony Vegasa - imam verziju Sony Vegas Pro 9. Sada, kada krenem da otvorim program pojavi mi se prozor u kome pise sledece:

An error occurred starting Vegas Pro.
Error 0x80070002 (message missing)

Failed to initialize script host.

Posle mnogo guglanja i dalje ne nadjoh resenje za problem, izlazilo mi je nesto tipa da reinstaliram Microsoft net framework, ali s obzirom na to da ne znam skoro pa nista o tome, rekoh bolje da ne cackam to :D

Hvala unaprijed! ;)

Tu nema problema. AKO TI TRAŽI REINSTALACIJU SKINI I PONOVNO INSTALIRAJ. Samo će ti nadograditi fajlove koji mu nedostaju.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Aha, ok. Imam vise verzija frame networka, da izbrisem sve i instaliram samo 1 ponovo? najnoviju :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ako koristis win 7, onda vec imas imas poslednju verziju NET Framework 3.5 SP1 kroz update, kod XP-a moras instalirati NET Framework 3.5 SP1, koji mozes naci na sjatu MS-a ili samo kucaj u google.
Bilo bi dobro da takodje instaliras Visual C++ 2005 sp1, 2008 sp1 i 2010 sp1, jer su neophodni za rad Sony-jevih programa uopste, sve ih mozes naci kucajuci u google, koji ce te poslati na sajt MS-a za preuzimanje, naravno skidas x86, ako koristis 32-bit OS ili x64 za 64-bit OS.
Posle instalacije svih, obavezno restart kompa.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Dakle odavde skini full paket za SP1, u kome se nalaze kumulativni update-i za 2.0 SP2, 3.0 SP2:http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25150
Kod:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25150

Ako ne bude hteo da se install, onda prethodno moras obrisati kompletno NET Framework 3.5 i ostale verzije koje imas sa Your Uninstaller-om u Super mode-u, zatim restart racunara, pa install ovog iznad full paketa.
Zatim instaliraj ostaje visual c++ jezike sa SP1.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top