Sonny Ericsson W595

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Imam telefon Sony Ericsson W595 kome je ostecen"flet kabal"(valjda se tako zove),tako da nemam sliku na telefonu.Hocu da prebacim neke podatke sa telefona na komp.medjutim izbacujemi da telefon nije konektovan sa komp.Imam instalacioni disk za telefon i sama instal. ide bez problema i prosta je medjutim kada konektujem telefon sa PC.(USB kablom) izbacujemi obavestenje da tel. nije konektovan.Moje pitanje je da li ima veze"flet kabal"i da li je on razlog sto ne mogu da prebacim podatke sa telefona na komp.Ja,licno mislim da to nije razlog i neznam gde gresim.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Imam telefon Sony Ericsson W595 kome je ostecen"flet kabal"(valjda se tako zove),tako da nemam sliku na telefonu.Hocu da prebacim neke podatke sa telefona na komp.medjutim izbacujemi da telefon nije konektovan sa komp.Imam instalacioni disk za telefon i sama instal. ide bez problema i prosta je medjutim kada konektujem telefon sa PC.(USB kablom) izbacujemi obavestenje da tel. nije konektovan.Moje pitanje je da li ima veze"flet kabal"i da li je on razlog sto ne mogu da prebacim podatke sa telefona na komp.Ja,licno mislim da to nije razlog i neznam gde gresim.

Probaj ovo pošto sam imao par sony eriksona i znam da pri povezivanju tel-a na komp kad se priključi kabal izbaci ono kao da li ćeš da koristiš kao masovnu memoriju ili štampač ne mogu se setiti tačno kako ide uzmi od nekoga sony erikson i povezi vidi šta će da izbaci i toliko puta šaltaj na svom tel-u mislim da je to u pitanju jer ne bi nikakve veze trebalo da bude sa flet kablom pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
I naravno, skini najnoviju verziju sonijevog programa za povezivanje sa comp-om
 
Natrag
Top