Soba za Kukanje - Internet Radio i Televizija & Pitanja,komentari ??? Media Centri

... ovo je pravi podforum za tebe kao i za mene a moja"kuku lele" muka je : kad će mi penzija biti veća od 250€ za staž od 30 godina sa diplomom više škole? :oops:
Da, bas zalosno, jbg. :(
Nevezano za ovo, danas pricam sa stricekom koji mora na MR ali ima termin za 9 mjeseci, hehe. E sad, ako plati nekih 450 eura moze obaviti pregled odmah u privatnoj klinici koja gle cuda radi i za javno zdravstvo.
Sad jbg, problem je u tome sto ima mirovinu u tvom rangu, znaci skupit ce novce za pregled za jedno dva tri mjeseca ako nista ne jede, ne plati niti jedan racun i sl. :(
Organizirali smo nekakvu akciju da se to pokrije, ali nije to rjesenje, kako covjek moze raditi 30 godina i onda mu se ne moze platiti pisljivi pregled na racun novaca koje je uplacivao u tom periodu. :(:(
 
malo smo otišli sa teme o "internet radio i tv" no svi imamo svoje nekakve "kuke" i muke, al' što neki kažu "može i gore" i onda je bolje okrenuti se nečem lepšem što nam skreće pažnju sa tih "kojekakvih" muka, ali tu ne mislim na gledanje "Zadruge" već na druženju što u okruženju, što na forumima, itd. što reče Gagi u filmu" Deco, idemo dalje ..."! i molim osmeh ... :)
 
NORD VPN mi ruši internet vezu.Kad uključim nord vpn mi posle par sekundi isključi wifi vezu ..jel neko zna šta da uradim
 
Uđite u seting nordvpn , idite na Auto-connect , pa na "choose vpn protocol auto ..."
Obično je po defaultu podešen na NordLynx , a vi promenite na Udp ili Tcp , pa probajte da li puca konekcija !

Ja ga koristim godinama , i surfshark od nedavno (surfshark mi se čini jako brz za surf ali nije za hakovanje )
 
Natrag
Top