Snimanje na DVD-a

Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
16
Pozdrav.

Molio bih neko da mi neko objasni odnosno da neko resenje za ovoj problem.

Naime imam igre vece od 4.5bg recimo 7gb, 8gb.....
dali postoji neki nacin, neki program recimo da igru od 8 gb dam da se presnimi na DVD i kad se napuni 1 dvd da mi automatski zatrazi drugi DVD, i tako redom, tako da kada zelim da instaliram kada se zavrsi prvi DVD odmah da se zatrazi drugi DVD.

Hvala.
 
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
16
Hvala, Death row-e.

Probat cu pa cu da javim.

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nisam ospeo da se snadzem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Imao je čini me se tutorijal negde na forumu, na ovu temu...rado bih ti pomogao ali ja ovo nikad nisam radio...valjda će se još neko javiti :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Kupi DVD od 8 gb, pa probaj, mozda ti rezac reze i te diskove... Ako je rezac dual layer onda ce rezati...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
2
Rezanje na dual layer diskovima ti je skuplji nacin, jeftiniji nacin ti je onaj koji ti je predlozio olipetrovic, sa WinRar-om. Sa WinRar-om "spakujes" igru u vise manjih fajlova koje mozes rezati na razlicite diskove...Kasnije kada zelis da koristis tu igru, "raspakujes" fajlove na HDD i dobijes sve sto si narezao u jednom folderu...instaliras i igras!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
imas 2 laka nacina....
jedan je da kupis DVD veci od 4.7 gb,imas od 8GB...cak ima i od 25Gb,oni se prodaju u Computer Shopovima.
2. nacin je da lepo igricu koja ti je instalirana i ides add to archive,pa stavis da bude split volume bites na DVD R+4481 i onda kad ga zapakuje napravice ti ono naprimer igrica1.part1 part2......i samo ih raspodeli po broju na DVD,naprimer part 1 2 3 4 na prvi i ostalo na drugi...
 
Natrag
Top