Skype instalacija za Windows XP

Član
Učlanjen(a)
21.04.2013
Poruka
19
Imala sam staru verziju skype-a koju sam htela da zamenim,tačnije 6.0.32.126.Skinula sam novu,ali sam zaboravila da obrišem staru verziju.Ušla sam u Control Panel,pa u Add or Remove programms i obrisala je.Zatim sam restartovala kompjuter i ušla u fajl nove verzije i počela ga instalirati opet.Piše sačekajte dok se skype instalira,može potrajati nekoliko minuta.Prošlo je dosta vremena,a to i dalje piše.Pomozite,molim vas.
Unapred zahvalna.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Imala sam staru verziju skype-a koju sam htela da zamenim,tačnije 6.0.32.126.Skinula sam novu,ali sam zaboravila da obrišem staru verziju.Ušla sam u Control Panel,pa u Add or Remove programms i obrisala je.Zatim sam restartovala kompjuter i ušla u fajl nove verzije i počela ga instalirati opet.Piše sačekajte dok se skype instalira,može potrajati nekoliko minuta.Prošlo je dosta vremena,a to i dalje piše.Pomozite,molim vas.
Unapred zahvalna.

Potrazi u program files folder skype obrisi, pa kliknes na start, pa u search box prekopiras ovo
Kod:
 %appdata%\skype
, pritisnes enter i obrises sve odatle.
I jos idi ovde: C:\Users\Tvoje korisnicko ime za win\AppData\Local i obrisi folder skype. pre toga treba ici na folder options(my computer pa pritisnes ALT dugme pa tools/folder options/) pa ides u tab view i nadjes opciju show hiiden files and folders...
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2013
Poruka
19
Možeš li mi objaaniti ovo poslednje? Kad kucam C:\Users\Tvoje korisnicko ime za win\AppData\Local ovo ne može
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Možeš li mi objaaniti ovo poslednje? Kad kucam C:\Users\Tvoje korisnicko ime za win\AppData\Local ovo ne može


Prvo namjestiš ovako pa onda tražiš ovo što ti je napisao...

picture1.png
 
Natrag
Top