" Sine...ako nešto zapne...tu je tatko da pomogne "

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Oženio se mlađi cigin sin. Lepa mlada ...al starija od njegovog sina...
Gleda ciga mladu i sina... pa si razmišlja....mlad je...neiskusan...a ona starija.... Ugrabivši priliku priđe on sinu pa će ... " Sine...ako nešto zapne...tu je tatko da pomogne "...

Dođe i veče....raziđoše se gosti... i mladi krenuše stepenicama ka sobu na prvom spratu...na prvu bračna noć... Iskoristivši poslednju priliku priđe ciga sinu pa će ponovo... " Sine..ako nešto zapne... tu je tatko da pomogne....biću tu iza vrata ...samo vikni "...a ovaj će.." Ma ne brini tata "...

Jedno vreme je bilo sve u redu , a onda se začu cika i ciga ču sina kako ga doziva..." Tata "..." Tata "

Utrči ciga u sobu pa će..." Kaži sine kako tatko može da pomogne? " ...a ovaj će " Ma.. ova moja ...ne zna da puši...daj pokaži joj... kako se to radi "...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Dobio Ciga na lotou 1.000.000 evra, pa kad je stigao kuci, ulazi u sobu i poce da vice:-Milka, dizi se, ne spavaj, dobio sam na lotou 1.000.000 evra!
Ona se ne mrda, a on ce opet:
-Milka, ne spavaj bre, dizi se, dobio sam 1.000.000 evra!
Posto se ona ne pomera, pridje Ciga i prodrma je. Ona nista.Ciga se malo bolje zagleda pa vide da je Milka umrla, pa kaze:
-E, kad te oce, onda te stvarno oce.....
 
Natrag
Top