Silovao, pa oženio kravu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
15. 06. 2010. 03:50h| 24sata.hr

Silovao, pa oženio kravu

Ngurah Alt (18) iz Indonezije, onesvestio se u petak tokom svog venčanja sa kravom koju je silovao pred nekoliko stotina meštana i komšija, koji su se okupili kako bi gledali ceremoniju.

14037_cowrev_f.jpg


Ovom suludom venčanju prethodilo je silovanje životinje, kada je jedan komšija video mladića kako, u polju pirinča, siluje životinju.

Na sudu se mladić branio da je mislio kako se radi o devojci koja ga je mamila i davala mu komplimente.


Sudija to nije smatrao dovoljno dobrim opravdanjem, te mu je naredio da oženi zlostavljanu životinju kako bi ''očistio'' sebe i selo od ''izopačenog ponašanja''.

- Jadan dečak. On je zapravo inače miran - rekao je meštanin.


Alit je vrlo brzo postao udovac jer su mladu utopili u moru u sklopu rituala pročišćenja, dok su njega samo simbolički okupali.

Poglavar sela Ida Bagus Legava na kraju je obznanio kako je selo ''očišćeno od oskvrnuća''.




 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Nije njemu lako...mislio je da je devojka....... :S Boze dragi...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
hahahahahahahaha....:rofl:citala sam ovo neki dan u novinama...hahahaha...zavratila sam se od smjeha evo sad opet...a svasta Bog uzgaja rekoh ja:lol::lol::lol:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kolike i kakve su tamo devojke kad ih možeš pomešati sa kravom??? :???::???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Izgleda da je gledao "Cow and Chicken" u prekomernim dozama.... ;)
 
Natrag
Top