SFVIP Player Liste Loader

Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
13
Jedan poklon od mene za praznike , za sve SF ćlanove koje mrzi da traže i ubacuju naloge za SF Vip Player, program sadrži 3 liste sa stotinama naloga. Liste će biti s vremena na vreme obnavljane novim. Među mnoštvo naloga ima puno koji rade odlično, a i onih koje u međuvremenu ugase, njih možete obrisati da vam ne smetaju. Ove liste su namenjene isključivo za SF Vip player i sa default config folderom. Ukoliko želite možete prvo bekapovati svoju listu za svaki slučaj, Veliki pozdrav i zahvalnost autoru SFVip Plejera "SALEZLI" za ovaj fenomenalan plejer.
Password arhive je unicat13.

SFVIP Player Liste Loader v1.4 - Pass: unicat13
Nova verzija 08.01.2023 sa još više poklona opet ;)

Screenshot1.jpgScreenshot2.jpg

v1.4
Dodata nova strana sa još 6 novih listi

v1.2
Dodate još 3 liste

v1.1
Dodato očitavanje datuma listi sa servera, da biste lakše znali kada su dodate novije liste.

v1.0
Inicijalna verzija
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
meni se nista ne desava, ostale stare liste, novih nema u SF vip playeru

p.s.

mora se ugasiti SF vip player , ne smije biti otvoren, pa uspeva...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
5.983
Hvala ti puno. Samo je pitanje do kada ce da rade.... Jer ovde ni jedna lista ne traje duze od 15 dana... Neka vam je sa srecom.​
 
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
13
Dodata nova verzija ;), ako vam je start aplikacije malo sporiji, to je zato što pre nego što pusti aplikaciju proverava sve liste i datume sa servera, obično traje par sekundi. pozdrav i uživajte.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.07.2016
Poruka
65
Ja sigurno radim nesto pogresno kod mene se ne desava nista.Player mi izbaci samo moje liste, gde gresim?
 
Natrag
Top