SF XC za android

Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Jedno pitanje. Ne morate odgovoriti. :) Nego onako, vidjeh na komsijskom forumu reklamiraju neku aplikaciju Oaza i Pozitiva, koje su pljunute kao ova. Je l' to u kooperaciji sta ili su razlicite?
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
kao prvo pozdrav pravim ljudima i veliko hvala sto ste nam omogucili da i mi mozemo gledati aplikaciju ali to nije obicna app to je nesto extra .i ja se pitam od kolege voltron30 sta ovi reklamiraju slicnu aplikaciju.mislim nemaju obi ekipu kao sto je ovdje ekipa.jos jednom velika hvala sto mislite na sve clanove lijep pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jedno pitanje. Ne morate odgovoriti. :) Nego onako, vidjeh na komsijskom forumu reklamiraju neku aplikaciju Oaza i Pozitiva, koje su pljunute kao ova. Je l' to u kooperaciji sta ili su razlicite?
koliko sam upucen,a mislim da sam dosta,pravio im je nas covek...... :mig:mi nemamo taj problem i ne pljujemo druge vec pomazemo gde god mozemo,medjutim mnogima smo trn u oku ,zasto neznam......
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
koliko sam upucen,a mislim da sam dosta,pravio im je nas covek...... :mig:mi nemamo taj problem i ne pljujemo druge vec pomazemo gde god mozemo,medjutim mnogima smo trn u oku ,zasto neznam......
Ma naravno, nego upade mi u oci da je app identicna,(bar na postiranoj slici) samo slika drugacija. Zato sam pitao.
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Ima neko problem da instalira na Mi Box S? Instalacija krene i samo prijavljuje da aplikacija nije instalirana.
 
Natrag
Top