Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

SF XBMC Projekat

Diskusija u 'Media Centri' započeta od boki71, 31.01.2014.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    32.650
    Pol:
    Muški

Ovaj moj projekat se sastoji iz cetri celine.Klikom misa na dugme Frodo pojavice vam se prozor gde dalje mozete pristupiti instalaciji XBMC Frodo media centra...

Posto zavrsite instalaciju dobicete jedan funkcionalni XBMC u SerbianForum stilu.....

Druga celina je Repo i ovo je nesto sto svako treba imati ko koristi XBMC.Napravio sam u Excelu jedan impozantni spisak od 1600 stavki,naravno u pitanju su klikabilni linkovi u dokumentu preko kojih mozete downloadovati gotovo sve za vas XBMC.Plugini,skripte,repozitotiji,.......

Klikom misa na Tutorial opciju otvorice vam se prozor u kome se nalazi u 3d opciji moji tutorijali vezani za XBMC multimediju na preko 600 strana.Sve znacajnije vezano za XBMC mozete u njima pronaci ,te imate opciju brze pretrage,zumiranja stranica,automatskog listanja.....i jos puno toga....

Cetvtra celina je SerbianForum i klikom misa na ovu opciju otvorice vam se u vas browser Sebianforum stranica i to deo Media Centri gde mozete pronaci gotovo sve vezano za vas XBMC....

Ovaj alat mozete downloadovati sa sledece adrese.....

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

2. miticmisa

miticmisa Član

Zahvala:
    518
    Svaka cast Majstore.Hvala puno

eduardo, Милојковић i boki71 se ovo sviđa.
  3. miticmisa

miticmisa Član

Zahvala:
    518
    Moram jos jednom da iskazem odusevljenje za Bokijev
    SF XBMC Projekat i svima ga toplo preporucujem.UDZBENIK.

4. soulman

soulman

Zahvala:
    165
    Pol:
    Muški
    vrh ...

boki71 se ovo sviđa.
  5. soulman

soulman

Zahvala:
    165
    Pol:
    Muški
    boki71 se ovo sviđa.
  6. boki71

Zahvala:
    32.650
    Pol:
    Muški
    Moze ,ovo je ekstra sa sadrzajem.....bice to prva strana na samom pocetku integrisana a takodje ce sadrzati projekat jos jednu celinu a to je auto instalacija 380 adona u okviru xbmc......

Sa tim cemo finalizirati ovaj projekat vezan za xbmc i bice tezak oko 2,3 gb...nadam se ovih dana da uradim i tu finalnu verziju......

7. boki71

Zahvala:
    32.650
    Pol:
    Muški
    Zavrsena je finalna verzija.......u tutorijal deo integrisan je sadrzaj koji je kolega odradio,a s obzirom da sadrzi preko 600 stranica sadrzaj je preko potreban.Takodje je dodata i autoinstalacija 380 addona za xbmc....

Uploadovacu ovih dana cim ispadne malo vremena.....

8. soulman

soulman

Zahvala:
    165
    Pol:
    Muški
    Nije da navaljujem , nego sam bas znatizeljan da isprobam Finalnu verziju,
    kad krece upload ??

Hvala unapred

9. boki71

Zahvala:
    32.650
    Pol:
    Muški
    XBMC PROJEKAT - FINALNA VERZIJA

Ovaj moj projekat se sastoji iz pet celina,velicine preko 2GB.Klikom misa na dugme Frodo pojavice vam se prozor gde dalje mozete pristupiti instalaciji XBMC Frodo media centra...

Posto zavrsite instalaciju dobicete jedan funkcionalni XBMC u SerbianForum stilu.....

Posle instalacije XBMC mozete ako zelite pristupiti instalaciji paketa od blizu 400 addona za vas XBMC na nacin sto cete kliknuti misem na Adoni i posto vas se otvori novi prozor nastavite instalaciju istih......

Ovaj paket inace sadrzi gotovo sve znacajnije i kvalitetnije addone za xbmc a prisutni i integrisani su i Fusion i Xfintu....

Adoni su sledeci...

-Weather = 4 addona
    -Pictures = 15 addona
    -Video Addons = 252 addona
    -Music Addons = 41 addona
    -Program Addons = 46 addona
    -Skins = 22 razlicita

Ako imate zelju da instalirate jos neki repositorij ili addon iz njega izaberite dugme Repo i ovo je nesto sto svako treba imati ko koristi XBMC.Napravio sam u Excelu jedan impozantni spisak od 1600 stavki,naravno u pitanju su klikabilni linkovi u dokumentu preko kojih mozete downloadovati gotovo sve za vas XBMC.Plugini,skripte,repozitotiji,.......

Klikom misa na Tutorial opciju otvorice vam se prozor u vasem browseru a u kome se nalazi u 3d opciji moji tutorijali vezani za XBMC multimediju na preko 600 strana.Sve znacajnije vezano za XBMC mozete u njima pronaci ,te imate opciju brze pretrage,zumiranja stranica,automatskog listanja.....i jos puno toga....A svakako i integrisani sadrzaj na prve dve stranice da bi lakse u dokumentu nasli ono sto vam treba...

Cetvtra celina je SerbianForum i klikom misa na ovu opciju otvorice vam se u vas browser Sebianforum stranica i to deo Media Centri gde mozete pronaci gotovo sve vezano za vas XBMC...

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

10. Poverenje

Poverenje Član

Zahvala:
    1.516
    Čim kupimo nov od 1 tera, moći download dotle samo HVALA na neviđeno...
    A i sam projekat je neviđen, svakako jedinstven i funkcionalan i velika stvar na Srpskom jeziku je...
    Možda nisi trebao sve da obradiš,da si ostavio nešto za kasnije i onako će da završi na http://XBMC.org i ti sa njim ....Bravo majstore !!!!

boki71 se ovo sviđa.

Preporučite stranicu