SF VPN Client

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
što gale50950 reče neće.ko zna možda je i do operatera
Hvala još jednom za Saleta,naravo grešimo mi. trba sa date adresu uzeti useri pass i prvo ih upisati u folder SF-VPNClient koji je na putu diskC://>users>PC>app data>roaming>SF-VPNClient. Kad se tu upiše, ide u folder clijenta, tu uradiš isto i to je to.

Pozdravi Hvala još jednom Saletu,čovek ne zna ni šta mi znamo ili ne znamo....................................

Napom: Mora Te otvoriti "nevidljive " datoteke uOS (Guglaj kako se otvaraju..................................)
 

Prilozi

  • 2023-08-13_105105.jpg
    2023-08-13_105105.jpg
    49 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Hvala još jednom za Saleta,naravo grešimo mi. trba sa date adresu uzeti useri pass i prvo ih upisati u folder SF-VPNClient koji je na putu diskC://>users>PC>app data>roaming>SF-VPNClient. Kad se tu upiše, ide u folder clijenta, tu uradiš isto i to je to.

Pozdravi Hvala još jednom Saletu,čovek ne zna ni šta mi znamo ili ne znamo....................................

Napom: Mora Te otvoriti "nevidljive " datoteke uOS (Guglaj kako se otvaraju..................................)
sve još davno urađeno ali ne ide.drago mi je ako kod nekog fercera
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Hvala još jednom za Saleta,naravo grešimo mi. trba sa date adresu uzeti useri pass i prvo ih upisati u folder SF-VPNClient koji je na putu diskC://>users>PC>app data>roaming>SF-VPNClient. Kad se tu upiše, ide u folder clijenta, tu uradiš isto i to je to.

Pozdravi Hvala još jednom Saletu,čovek ne zna ni šta mi znamo ili ne znamo....................................

Napom: Mora Te otvoriti "nevidljive " datoteke uOS (Guglaj kako se otvaraju..................................)
ako koristis SF-VPNClient v1.1.0, na samoj aplikaciji ima opcija gore levo pod File pa Edit VPN List gde mozes izmeniti sta zelis i automatski je vec ucitano u aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
21
Hvala VIP,Meni traži user i pass kad pokušam da s e konektujem bilo koja zemlja. Gde grešim
 
Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
21
Pozdrav ljudi.Imam ver.1.0.8 koju mogu instalirat,ali ne radi konekcija, a i ne mogu zamenjat user pas.
Sve sam uradila kako piše u postovima i neče i neče.Molim za pomoč i neka nova lista ako može.
Najnoviju verziju ne mogu pokrenut,instalacija prođe,kad je pokrenem ništa se ne dešava.Nema je ko da ne postoi.
AV je isklopjen tako da nije do njega.U folderu gde je estrahirana kada ponovim estrahciju(prenos) nje nema folder je prazan.
Možda program ima neku grešku,pa da se popravi,ako se može.
Svaka pomoč dobro bi došla. Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Pozdrav ljudi.Imam ver.1.0.8 koju mogu instalirat,ali ne radi konekcija, a i ne mogu zamenjat user pas.
Sve sam uradila kako piše u postovima i neče i neče.Molim za pomoč i neka nova lista ako može.
Najnoviju verziju ne mogu pokrenut,instalacija prođe,kad je pokrenem ništa se ne dešava.Nema je ko da ne postoi.
AV je isklopjen tako da nije do njega.U folderu gde je estrahirana kada ponovim estrahciju(prenos) nje nema folder je prazan.
Možda program ima neku grešku,pa da se popravi,ako se može.
Svaka pomoč dobro bi došla. Pozdrav
Pozdrav. Preuzmi ovu verziju SF-VPNClient v1.1.5
 
Natrag
Top