SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
Imam problem sa SF VIP. Kada ga instaliram i updateuradi, on se crashuje. Nikako ne može da se podigne. Ima li nekog leka za problem?
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Nedavno sam primetio da moj ISP blokira većinu portala koje koristim. Probao sam na komšijinom ISP-u i sve je povezano.

Zato sam pokušao da koristim IP portala umesto URL adrese nadajući se da ću zaobići blokiranje ISP-a, ali nije uspeo.

Moj zahtev je da se prilikom dodavanja korisnika doda polje u IP adresu servera za unos umesto njegove URL adrese koja će se i dalje povezivati sa željenim serverom.

Nadam se da je ovo moguće...
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Jedan predlog. Da li može da se ubaci prečica na tastaturi koja direktno poziva player u okviru SFVIP playera?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Nedavno sam primetio da moj ISP blokira većinu portala koje koristim. Probao sam na komšijinom ISP-u i sve je povezano.

Zato sam pokušao da koristim IP portala umesto URL adrese nadajući se da ću zaobići blokiranje ISP-a, ali nije uspeo.

Moj zahtev je da se prilikom dodavanja korisnika doda polje u IP adresu servera za unos umesto njegove URL adrese koja će se i dalje povezivati sa željenim serverom.

Nadam se da je ovo moguće...
Da li ste probali Google ili Cloudflare DNS?
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Nedavno sam primetio da moj ISP blokira većinu portala koje koristim. Probao sam na komšijinom ISP-u i sve je povezano.

Zato sam pokušao da koristim IP portala umesto URL adrese nadajući se da ću zaobići blokiranje ISP-a, ali nije uspeo.

Moj zahtev je da se prilikom dodavanja korisnika doda polje u IP adresu servera za unos umesto njegove URL adrese koja će se i dalje povezivati sa željenim serverom.

Nadam se da je ovo moguće...
Nema ti pravo nijedan provajder ni šo jednom ugovoru blolirati bilo šta.
Ako mismi da radiš nešto ilegalno onda neka prijavi ako ima kome. Ti uredno plaćaš uslugu i on nema pravo blokade.
 
Natrag
Top