SF Vip plejer

Učlanjen(a)
27.05.2023
Poruka
10
Zdravo, kao što sam ranije napisao, iz nekog razloga SFVIP Player ne prikazuje pravilno tačnu brzinu kadrova (50fps) nekih strimova (to se dešava uglavnom sa 1080p streamovima, oni od 720p rade dobro većinu vremena); ako otvorim url strimova na MPC-BE, na primer, oni su ispravno prikazani kao 1080 50fps, dok se na SFVIP Player-u prikazuju kao 25fps kada pritisnem "I". Da li je neko ovde doživeo nešto slično? I, postoji li nešto što bi se moglo učiniti da se to popravi?

Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Zdravo, kao što sam ranije napisao, iz nekog razloga SFVIP Player ne prikazuje pravilno tačnu brzinu kadrova (50fps) nekih strimova (to se dešava uglavnom sa 1080p streamovima, oni od 720p rade dobro većinu vremena); ako otvorim url strimova na MPC-BE, na primer, oni su ispravno prikazani kao 1080 50fps, dok se na SFVIP Player-u prikazuju kao 25fps kada pritisnem "I". Da li je neko ovde doživeo nešto slično? I, postoji li nešto što bi se moglo učiniti da se to popravi?

Hvala unapred.
Da li ste pokušali da ažurirate libmpv.dll na najnoviju verziju? Ovo bi moglo pomoći vašim problemima...
 
Učlanjen(a)
11.02.2022
Poruka
19
Na mnogim portalima počeo se pojavljivati natpis - Firmware of your STB is outdated. Please update it. Your devise is not supported. Old firmware, missing metrics or hash. U isto vrijeme radili su prije 3 dana. Tko će ti reći može li se to premostiti u emulatoru (playeru) ili ne?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Posle danasnjeg update-a windows mi ne dozvoljava da pokrenem player jer je zarazen,tako ga oznacava.Sta da radim..zna li neko
Resio gasenjem antivirusa.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Na mnogim portalima počeo se pojavljivati natpis - Firmware of your STB is outdated. Please update it. Your devise is not supported. Old firmware, missing metrics or hash. U isto vrijeme radili su prije 3 dana. Tko će ti reći može li se to premostiti u emulatoru (playeru) ili ne?
500.png → → 500.png

Isti mac ali i sve podatke:
500.png
500.png

Neznam za koji portal se radi kod tebe, ali pretpostavljam da ti nije mac ispravan.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Opet imam problem,Ne dozvoljava mi da updateujem player i pored iskljucenog real-time protect.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Upalilo mi je. Upravo sam ažurirao v1.2.7.57 na v1.2.7.58.
Nisam siguran šta je vaš problem.
Možda biste želeli da ga preuzmete sa github-a kao što je objašnjeno u ovom postu.
Hvala Salezli što je usput popravio duple korisnike.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Da li znate gde mogu da ga preuzmem? Pokušao sam da ga potražim, ali nisam mogao da ga pronađem :/
Molimo proverite ovde. libmpv.dll je preimenovan u libmpv-2.dll.
Ali mnogo je lakše preuzeti sfvip plejer i izdvojiti lbmpv.dll iz arhive jer ste sigurni da ćete imati pravu verziju.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top