SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
pokusao da nadjem v1.2.7.55 al nisam nasao
Moze i ovako.Danas sam uradio kod sebe update na 1.2.7.57 i napravio rar datoteku koju samo raspakuj i koristi.
Kome god treba novija verzija neka slobodno koristi moj link za skidanje.A nasem majstoru koji je napravio ovaj player,
postovanje i veliki pozdrav.


2023-06-17-221952.png


Moj uplaod na mega sajtu
Kod:
https://mega.nz/file/huoGWYBL#ddwOnGgGTrhkpAuVqHnhK1iYlOqtuNryLteneihziy8
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Moze i ovako.Danas sam uradio kod sebe update na 1.2.7.57 i napravio rar datoteku koju samo raspakuj i koristi.
Kome god treba novija verzija neka slobodno koristi moj link za skidanje.A nasem majstoru koji je napravio ovaj player,
postovanje i veliki pozdrav.
Hvala, ali nema stvarne potrebe za tim. Možete ili:
  • Ažurirajte svoju verziju u podešavanjima Sfvip Plaier-a:

setting.PNG update.PNG

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Rade svi
Pozdrav
Sad bi netko reko da je ovaj post bezveze. Da si samo napisao da tebi radi ali ne i kako... Hahaha. Ali meni je ovaj post pimogao da se potrudim i sad radi i kod mene. Čak mi se i sviđa ovako. Jer ako se želiš baviti ovim, red je da se i sam potrudiš a ne sve na gotovo.
Eto hvala za post. Radi sad i meni.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Sad bi netko reko da je ovaj post bezveze. Da si samo napisao da tebi radi ali ne i kako... Hahaha. Ali meni je ovaj post pimogao da se potrudim i sad radi i kod mene. Čak mi se i sviđa ovako. Jer ako se želiš baviti ovim, red je da se i sam potrudiš a ne sve na gotovo.
Eto hvala za post. Radi sad i meni.
Ako si ovo samo napisao mogao si to i precutati
Je li to vojna tajna napisati kako to sloziti
 
Natrag
Top