SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Ne razumijem zasto bi to radilo samo meni, izbrisao i ponovo stavio verziju v1.2.1.92 i ponovo ista stvar kad izlazim iz liste preko gumba "Back to List Users" automatski ode na vrh User lista na prvu listu..
Stavim verziju v1.2.1.91 kod nje ostaje na polozaju tamo gdje sam izasao iz doticne liste...
To je isto kao kod mene, sto se meni kod desnog klika otvara striktno sa leve strane, nema sanse da bi recimo desno ako ima mjesta. Al necu sad biti ljut na SFPLAYER :)
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
659
Ako prozorcic SFVIP playera stavim u gornji desni ugao monitora i kliknem desnom tipkom misa na prozorcic SFVIP playera otvara mi meni sa lijeve strane, a kad prozorcic SFVIP playera stavim u gornji lijevi ugao monitora i kliknem desnom tipkom misa na prozorcic SFVIP playera otvara mi meni sa desne strane...
 
Učlanjen(a)
20.11.2010
Poruka
30
@salezli
Probao sam da snimim emisiju sa HRT-a koja je trajala oko 2 sata i snimljeno je samo poslednjih 25 min.

Snimanje je islo na obican HDD. Da li je potrebno nesto podesiti dodatno u podesavanjima programa?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
127
ima li kakva mogučnost da se epg (u listi koja ga ima) može vidjeti zbirno, tj za sve kanale koji su u pojedinom podfolderu a ne samo epg za trenutačno otvoreni kanal?
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Bok. Oprostite ako sam vam dosadan, ali može li se ova opcija dodati u sf vip player?
XRecorder_12022022_115228_2.jpg IMG_20220212_115423_!.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2022
Poruka
3
Good job with the favorites.

Not it would be nice to have multiple select (shift, ctrl) of tv channels and "Add to Favorites"
manually selecting just one is really cumbersome.

And in Favorite tab, as well, multiple select and drag & drop (easily rearrange favorites)
 
Učlanjen(a)
09.02.2022
Poruka
20
Zdravo svima. Danas sam skinuo plejer, ubacio listu i zvuk ide ali slike nema, samo bela pozadina plejera. Da li neko zna sta moze biti problem?
 
Natrag
Top