SF Vip plejer

Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Meni na ovoj najnovijoj verziji ne prikazuje "expiry date" u bilo koji server da udjem...

Mislim ne prikazuje dokle traje kada pritisnem "A"... Pise "unknown" svuda i ne prikazuje vise ni broj konekcija "max" i "active" konekcija.

Jel to opet samo do mene nesto ili...?
 
Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
3
ma ti si to namerno podesio tako...:mig:....znas da samo taj najskuplji gledam......:beee:

Salu na stranu kao sto je stb emulator najbolji program za android tako je bez lazne skromnosti ovaj SFVip salezlijev plejer ubedljivo najbolji za windows platformu......

uzivajte u njemu.....i sami vidite koliki je rad ,znanje i trud ulozen u njega od kada je javno objavljen ...a tek koliki dok nije objavljen ko zna koliko meseci unazad i godinu sigurno od samih zajebancija sa mvp u vip delu i idije da se to pravi......salezli ocorave uz njega i to treba postovati i ceniti......
odličan playeer samo sada kada gledas kanal pritiskom na slovo A ne pokazuje istek liste i max konekcija aktivnih ostalo radi tip top
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
image181841.html

dabome, eve i samir se pohvali
pusti te price ,nanjusio si naftu........ :roll: :roll:

unnamed.png
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Čak se događaju i čudne stvari na nekim forumima, i onda ja moram "malo" ići uz "dlaku" dotičnom Super Moderatoru koji meni pravi "igru" koja je njemu dozvoljena po "Rules"-u - al' mene zabole ... i evo slučaja, ali ako je salezli = GOZLEMCI , e onda sam "pop*šio" :assassin: što verujem da nije istina :mig: hahaha
 

Prilozi

  • SFVIP-Player 1.0.9.5 By GOZLEMCI.jpg
    SFVIP-Player 1.0.9.5 By GOZLEMCI.jpg
    43,4 KB · Pregleda: 116
  • SFVIP-Player 1.0.9.5 By GOZLEMCI_b.jpg
    SFVIP-Player 1.0.9.5 By GOZLEMCI_b.jpg
    51,8 KB · Pregleda: 115
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Meni na ovoj najnovijoj verziji ne prikazuje "expiry date" u bilo koji server da udjem...

Mislim ne prikazuje dokle traje kada pritisnem "A"... Pise "unknown" svuda i ne prikazuje vise ni broj konekcija "max" i "active" konekcija.

Jel to opet samo do mene nesto ili...?
Verzija 1.1.0.16

A na tastaturi

igel1.png


VOD sekcija

igel2.png

igel3.png

igel4.png

Series

igel5.png

itd....

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top