SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
moguce da je bio neki prekid prilikom downloada...
skini ponovno...pa onda pokusaj extrakt....

ja sam upravo sada testirao...sve odradio normalno
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
@Patriot Hvala na pomoci. Pokusao sam opet i sve je isto kao sto sam gore opisao. Bas cudno. Nikad mi se to nije desavalo do danas...

Edit: Da li je SF VIP Player napravljen mozda samo za Win10? Ja koristim sedmicu... Ali to ne bi trebao biti razlog da ne mogu otvoriti .rar dokument...
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
@Patriot Hvala na pomoci. Pokusao sam opet i sve je isto kao sto sam gore opisao. Bas cudno. Nikad mi se to nije desavalo do danas...

Edit: Da li je SF VIP Player napravljen mozda samo za Win10? Ja koristim sedmicu... Ali to ne bi trebao biti razlog da ne mogu otvoriti .rar dokument...
to je .RAR arhiva, neki 7 zip ne može da je otvori, instaliraj RAR arhiver, i otvorit će Ti, ali pre svega cc klinerom očisti keš i reg.RAR fajl u folder, folder premesti na disk :D, napravi izuzeće u AV putanja do tog foldera UNRAR!! tek nakon napravljenog izuzeća, .
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.582
to je .RAR arhiva, neki 7 zip ne može da je otvori, instaliraj RAR arhiver, i otvorit će Ti, ali pre svega cc klinerom očisti keš i reg.RAR fajl u folder, folder premesti na disk :D, napravi izuzeće u AV putanja do tog foldera UNRAR!! tek nakon napravljenog izuzeća, .
E sad .. to mozes na kajgani da pises kao i mnoge druge nebuloze vezano za SF forum ovdje NE ogorices ... pricaju mi ljudi a na kajganu ne idem... ... kao sto rece @boki71 Arhiva nije ostecena iskljuci Antivirus
Ja nemam Antivirus i NIKAD mi defender mista nije prijavio po pitanju SF VIP Player-a tako da...... dok kod Sahbaz jeste naravno Delete.. bio samo za probu od tad vise nikad...

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Treba da se postavlja u zip arhivi, generalno mnogo ljudi ima problem sa rar arhivom ( i sam imam problem sa rar arhivama ).
Nisam istrazivao u cemu je problem ali retko koji .rar mogu da otvorim i pored toga sto imam instaliran rar arhiver.
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Hvala svima na pomoci! Instalirao sam zadnju verziju 7-Zip i skinuo SF VIP Player bez problema. Znaci do mene je bilo, izvinjavam se svima za gnjavazu.

Medjutim ne mogu instalirati SF VIP Player jer me trazi da instaliram .NET Framework od Microsofta a to mi je problem jer mi je laptop iz 2011. godine i kada krenem sa instalacijom .NET Framework-a onda me trazi neki update za Win 7 koji mi treba, a ne usudim se nista dirati jer mi generalno laptop radi odlicno. Interesantno, sve druge programe normalno mogu instalirati i koristiti, ali sve u vezi sa IPTV-om mi trazi taj .NET Framework i tako ne mogu instalirati ni Nord VPN, ni MAC Grabber, ni losmijev skener, a sada ni SF VIP Player :) Ha~ Dakle, dok mi ne rikne ovaj laptop (ne daj Boze) nista od mene :/ Hvala jos jednom svima na strpljenju i pomoci!!!

P.S. Mene ne treba blokirati provajder, ja sam sebe blokiram :beee:
 
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruka
120
Ma... player radi odlicno,
Jedan predizvik… za majstore...
Dali postoji mogucnost to da se uradi kao apk za android??
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
iskljucivo za windows.......

daj te jos neku korisnu ideju za nadogradnju plejera dok je raspolozen salezli........
:mig: u pitanju je trenutno najbolji plejer za windows platformu po mojem skromnom misljenju......

recimo zoom in,zoom out u plejeru.....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top