SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
6
Kako da se vrši pretraga svih filmova, serija? U sekciji Live vidim da ima opcija All i onda je lako naći bilo koji kanal, a za filmove i serije je već teže.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
6
Hvala, probao sam, ali i tu za filmove ne funkcioniše. Dok je za serije ok. Je l to samo kod mene tako ili?
 
Učlanjen(a)
05.08.2021
Poruka
81
Otvorio danas SFPlayer i više nemam niti jedne izlistane liste a sinoć sve uredno radilo. I što sad, kako to vratiti?
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
posledja verzija na eset antivirusu prijavljuje virus i brise ga. kako resiti, osim da stavim na "zaobidji" skeniranje?
 
Učlanjen(a)
19.11.2015
Poruka
138
Zašto me posljednjim update-om playera antivirus obavještava o trojancu i ruši player?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Zašto me posljednjim update-om playera antivirus obavještava o trojancu i ruši player?
Zato što su antivirusni programi super lenji i samo proveravaju izvršni potpis u svojoj bazi podataka. Dakle, ako koristite isti lanac alata kao neki prodavac zlonamernog softvera, na kraju ćete dobiti mnogo lažnih pozitivnih rezultata.
U svakom slučaju, dodajte isključenje za Sfvip Plaier svom antivirusnom programu kako ne bi pokušao da ga izbriše (i da ga sruši).
 
Učlanjen(a)
19.11.2015
Poruka
138
Zato što su antivirusni programi super lenji i samo proveravaju izvršni potpis u svojoj bazi podataka. Dakle, ako koristite isti lanac alata kao neki prodavac zlonamernog softvera, na kraju ćete dobiti mnogo lažnih pozitivnih rezultata.
U svakom slučaju, dodajte isključenje za Sfvip Plaier svom antivirusnom programu kako ne bi pokušao da ga izbriše (i da ga sruši).
Ma razumijem ja to ali mislim da nije dobro za dosadašnju dobru reputaciju koju player ima
 
Natrag
Top