SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.04.2021
Poruka
22
Ljudi, imam određen problem a vjerujem da su odgovor i rješenje jednostavni samo što ja ne mogu "nakljucati".

Dakle, koji god account dodam ili maknem s liste usera ona mi je nakon sljedećeg pokretanja ista. Pamti mi neko stanje od prije više od godinu dana i ne mogu to promijeniti. U zadnje vrijeme češće koristim upravo taj program ali ne mogu naći rješenje za ovo.

Pokušavao sam pokretati kao admin pa nakon toga raditi promjene ali opet isto, imam program instaliran na dvije različite particije na kompu ali obje učitavaju iste usere bez obzira što im je settings file na drugim mjestima. Zbunj!

Zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
 
Učlanjen(a)
19.11.2015
Poruka
138
Ljudi, imam određen problem a vjerujem da su odgovor i rješenje jednostavni samo što ja ne mogu "nakljucati".

Dakle, koji god account dodam ili maknem s liste usera ona mi je nakon sljedećeg pokretanja ista. Pamti mi neko stanje od prije više od godinu dana i ne mogu to promijeniti. U zadnje vrijeme češće koristim upravo taj program ali ne mogu naći rješenje za ovo.

Pokušavao sam pokretati kao admin pa nakon toga raditi promjene ali opet isto, imam program instaliran na dvije različite particije na kompu ali obje učitavaju iste usere bez obzira što im je settings file na drugim mjestima. Zbunj!

Zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
Izbriši sve iz AppData\Roaming\SFVIP-Player
 
Učlanjen(a)
22.04.2021
Poruka
22
Izbriši sve iz AppData\Roaming\SFVIP-Player
Hm...
Čini se da na mom kompu ima i drugih problema, naime, taj folder mi je "read only" i ne mogu to promijeniti...
screenshot-849.jpg
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
SFVIP Plaier do sada radi odlično. Još jednom, milion hvala njegovom programeru, Salezli i svima.

Dok gledam jedan TV kanal sa određenog servera i želim da gledam drugi TV kanal sa drugog servera, moram da se vratim na listu korisnika (odjava sa trenutnog servera), a zatim da otvorim drugog korisnika (prijava na drugi server) da gledam kanal . Problem počinje kada moram da promenim kanale sa tri ili više različitih servera.

Zahtev za novu funkciju:

Da imate namensku karticu Favoriti koja prikazuje sve omiljene kanale sa sva tri (ili više) različita servera na listi korisnika. Kada se klikne na bilo koji kanal u ovoj kartici, SFVIP će se onda prijaviti na svoj server i zatim otvoriti kanal.

Ova funkcija je veoma zgodna kada gledate sa različitih portala koji imaju različite kanale iz različitih zemalja i jezika koje niko ne razume.

Nadam se da je ovo moguće. Hvala vam.
 
Natrag
Top