SF Vip plejer

Učlanjen(a)
27.07.2021
Poruka
10
SF-VIP player is recording 4k video at lower bitrate. Any chance to record at high bitrate ? What settings need to change to record at best possible quality ?
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Pozdrav svima, imam problem i pitanje vezano za ovaj plejer ali i nije samo za njega pa ako neko ima savet.
Od danas mi, kada otvorim ovaj plejer, za svaki Mac napiše invalid login credentials momentalno a isti oni rade u stalker plejeru uglavnom, samo mi otvori m3u listu u sf plejeru. Kada stavim na vpn onda hoće i Mac liste. Restartovao par puta ruter i sa novom adresom i isto. E sad, zanimljivo je da neće recimo nord vpn uopšte da mi otvori, kliknem i ništa se ne desi, a kada povežem na vpn iz nekog drugog programa onda mi otvori i nord.
I da napomenem da mi na lap topu u istoj mreži sve radi normalno, znači da je nešto do računara ali nemam pojma šta da radim. Ako neko ima neku ideju bio bih zahvalan.
Edit. Bio sam sve i brisao i ponovo instalirao ali ista stvar
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
A mene zeza i TIVI mate, odjednom.prestala da.pusta programe iako znam da su liste ok

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
901
Pozdrav svima, imam problem i pitanje vezano za ovaj plejer ali i nije samo za njega pa ako neko ima savet.
Od danas mi, kada otvorim ovaj plejer, za svaki Mac napiše invalid login credentials momentalno a isti oni rade u stalker plejeru uglavnom, samo mi otvori m3u listu u sf plejeru. Kada stavim na vpn onda hoće i Mac liste. Restartovao par puta ruter i sa novom adresom i isto. E sad, zanimljivo je da neće recimo nord vpn uopšte da mi otvori, kliknem i ništa se ne desi, a kada povežem na vpn iz nekog drugog programa onda mi otvori i nord.
I da napomenem da mi na lap topu u istoj mreži sve radi normalno, znači da je nešto do računara ali nemam pojma šta da radim. Ako neko ima neku ideju bio bih zahvalan.
Edit. Bio sam sve i brisao i ponovo instalirao ali ista stvar
ocisti komp od virusa, skini malwarebytes free

Kod:
website
https://www.malwarebytes.com/premium

Download malwarebytes offline installer
https://downloads.malwarebytes.com/file/mb4_offline
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
sta moze biti da u zadnje vreme nijedna mi lista od 8 koje imam ne radi lepo, naime, radi minut dva i izbaci kanal...bilo koja lista.. pre se to nije desavalo, odgledao bi celu utakmicu bez iskakanja
 
Natrag
Top