SF Vip plejer

Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
29
Evo turci ne menjaju ime ko je napravio player

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
c66cabbe638504f6d5d42c99691bd608.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Jedno pitanjce u vezi plejera....da li mogu nekako da napravim da mi fajl Accounts bude u folderu gde je exe fajl plejera tako da napravim više foldera sa različitim ovim Accounts-ima jer imam dosta listi a primetio sam da kad ima dosta listi u accounts-u dolazi do pada ...Znam da je sad putanja C:\Users\korisnik\AppData\Roaming\SFVIP-Player\Accounts i da je tu i fajl Config.json. Tako bi obeležio različite foldere SF1,SF2......sa različitim accounts-ima i normalno različitim listama u njima....eto ne znam dal je jasno ...al mislim da jeste.Hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
901
Jedno pitanjce u vezi plejera....da li mogu nekako da napravim da mi fajl Accounts bude u folderu gde je exe fajl plejera tako da napravim više foldera sa različitim ovim Accounts-ima jer imam dosta listi a primetio sam da kad ima dosta listi u accounts-u dolazi do pada ...Znam da je sad putanja C:\Users\korisnik\AppData\Roaming\SFVIP-Player\Accounts i da je tu i fajl Config.json. Tako bi obeležio različite foldere SF1,SF2......sa različitim accounts-ima i normalno različitim listama u njima....eto ne znam dal je jasno ...al mislim da jeste.Hvala
ima update
 
Učlanjen(a)
29.02.2020
Poruka
3
Thank you a lot for this great player @salezli
Is it possible to add mac address at user account info too?
Also if you try PiP window - Toggle Full Screen and go back to PiP, window becomes unmoveable.
@All have a nice day
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Meni posle apdejta plejer nece da radi.Pise da je zarazen trojan virusom i moj microsoft ne dozvoljava da ga pokrenem.Moze li pomoc?
Resio sam trenutni problem tako sto sam ceo fajl obrisao pa ponovo skinuo plejer i inst.Ali ne smem da idem na apdejt jer tada dolazi do blokade.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top